zuzka3211
autor
17. júl 2019
Vyčistiť treba aj ja som to mala... Suflicek sa dá vybrať aj pod ním som mala znečistené
17. júl 2019
Urcite to ako prve rozober a vycisti. Ono ta avivaz sa tam "zbije" v tom najenmoznejsom mieste a potom nemoze odtekat. Ak sa bude dat, vyber aj tu modru vlozku. Zober si staru zubnu kefku, vatove tycinky... a cistic na kupelky 😉 To mi slo dobre.
A niektore programy neberu avivaz, ale moze tam nastriekat voda z trysiek, ktore beru prasok.
17. júl 2019
Ja som to riesila pred dvoma dňami. Tiež mi tam zostávala voda. Celú nádobku som vybrala, vyčistila a už bolo ok.
17. júl 2019
Trebo to cele vyumyvat a nebude zostavat
17. júl 2019
zuzka3211
autorVšetko to čistenie okolo toho už mám za sebou a nič. Nevadí, ešte skúsim niečo vymysliet
17. júl 2019
