Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzkanr
10. sep 2019
517 

O tom, ako Baby Dove našlo svoju novú ambasádorku vďaka superhrdinovi

Zdravím vás!

Ako nadpis napovedá, splnil sa mi jeden zo snov a bola som vybraná za novú Ambasádorku značky Baby Dove. Čo s tým majú spoločné superhrdinovia? To vám prezradím za chvíľku. Najskôr by som vám rada napísala pár vecí o mne. Ak je niečo, na čo som zabudla, som otvorená vašim otázkam 🙂

Volám sa Zuzka, mám 27 rokov, pochádzam z Nitry, kde žijem od malička. Študovala som tu na gymnáziu aj na vysokej škole (UKF - Marketingová komunikácia a reklama). Našla som si tu prácu (LEDVANCE s.r.o. - pozícia Marketing Specialist), ktorú mám rada aj vďaka skvelému tímu kolegov, ktorí mi počas materskej "dovolenky" chýbajú, ale nie až tak, aby som prišla o jedinečné a krásne chvíle s mojou už skoro 11-mesačnou dcérkou Hankou. Ona je alfa a omega môjho života. Samozrejme, že aj manžel, ale každý rodič určite chápe, čo tým myslím 😉 Svoj voľný čas rada trávim s priateľmi, v prírode, písaním blogu, pečením, skrášľovaním/líčením seba a iných krásnych žien. Možno ma niektoré z vás poznajú zo skupiny Účesy & líčenie či Recenzie na kozmetické výrobky. 

Čas s Hankou letí neskutočne rýchlo. Je to moje/naše prvé dieťa, takže mám plnú hlavu otázok, či to, čo robím, a ako sa ňu o starám, je dobré. Potom sa na ňu pozriem, vidím jej spokojný výraz v tvári a odpoveď je jasná. Takéto otázky si kladie asi každý rodič. Nikto nechce urobiť niekde chybu. Ale viete čo? Nikto nie je dokonalý. Sme skutoční rodičia s chybami, ktoré naše deti nevnímajú tak prehnane ako my. Dávame im všetku lásku sveta a to je najdôležitejšie. Im je jedno, že sme si už týždeň neoholili nohy alebo máme kopu neožehleného prádla. Pre naše deti je najdôležitejšie cítiť pohodu, lásku, kľud, spokojnosť či už od nás rodičov, starých rodičov, alebo blízkych priateľov. Páči sa mi, že aj značka Baby Dove uvažuje týmto smerom a vie, že  skutočné matky nie sú bezchybné, dokonalne upravené, nastajlované, ale tie, ktoré ponúknu svojim deťom bezpečie a špičkovú starostlivosť. Nielen vo všeobecnosti, ale aj pri výbere kozmetických produktov.

Jedným z našich najpoužívanejších produktov značky Baby Dove sú vlhčené utierky z rady Sensitive Moisture, ktoré už viackrát zachránili rôzne situácie. Vždy sa nad tým s kamoškami pousmejeme, keď si rozprávame pri akých príležitostiach vyťahujeme vlhčené utierky. Od utierania zadočku, cez utieranie kočíka, až po utieranie prachu v domácnosti. Tam vznikla moja myšlienka, že také vlhčené utierky sú vlastne superhrdina! Vytiahnu svoj čarovný plášť a riešia častokrát prekvapivé situácie. A tak vznikol Dov(e)ko, vďaka ktorému som sa stala Ambasádorkou Baby Dove. Možno sa okrem mňa budete stretávať aj s ním. Zaujímalo by ma, pri akých príležitostiach vyťahujete vlhčené utierky vy?

Inak, vedeli ste, že Baby Dove má aj svoju skupinu? Budem rada, ak sa do nej pridáte a tie, ktoré ste už jej členky, tak jej zostaňte, prosím, verné, lebo sa môžete tešiť na rôzne sútaže, aktuality, novinky a akcie nielen o značke Baby Dove, ale aj Dove pre ženy či mužov. Pridať sa do nej môžete tu: 

https://www.modrykonik.sk/group/10506/

Ďakujem krásne za možnosť stať sa ambasádorkou a dúfam, že mi to pôjde minimálne tak dobre, ako bývalej ambasádorke.
Teším sa na našu spoluprácu!
Zuzka
#baby_dove

  Krásne si to Zuzka napísala a teda držím ti silno palce aby sa ti darilo ❤️

  10. sep 2019
  zuzkanr
  autor

  @tatianasevcikova Ďakujem pekne Tánička❤️

  10. sep 2019

  Obrusky na kupelnu.a milujem cistot tenisky vlhcenymi obruskami.su zakazdym ako nove🙂

  10. sep 2019
  zuzkanr
  autor

  @lijka80 na tenisky som ešte neskúšala 😀 vďaka za tip 😋

  10. sep 2019