Ženy načo dávate do bazaru veci keď nieste schopné reagovať 😡😡😡napísala som behom dvoch týždňov na 7 inzerátov, odpoveď až jedna potom neplačte😬och nasr... som už😬😬😬
Ja čakám tiež na odpoveď na jeden inzerát už mesiac
Ja ti hned odpisem😉
Tiez mam s tym skusenost a stve ma to
Akoze brutalne som vytocena pekne pozdravim napisem ze mam zaujem a nic. Otras 😡je blbe ze nechodia na mazat upozornenia ale aj tak maju si to sledovat ked to sem daju
asi tak
Žiaľ aj opačne to funguje... Odpíšem, po meriam, pošlem číslo účtu a info o poštovnom troma spôsobmi a ani obraz ani zvuk. Na opätovnej otázke ci ma ešte záujem sa tiež nedočkáme odpovede
Toto mam aj ja teraz. Posledny mesiac nakupujem tu na mk a bud sa mi ozve po tyzdni ked uz nemam zaujem lebo som si nasla ine alebo sa neozve vobec..smutne..
odpisujem hned-co potrebujete?
Pri mne sa ti toto nestane

Presne ja už som tiež vytocena 😠 keď mám niekde inzeráty tak to preboha kontrolujem. Ja píšem O jeden fusak sneh je už tu a ona vždy neodpisuje. By som mazala takých ktorý nereagujú
Opýtam sa na miery a za 5 minút je inzerát vymazaný 😠
@sramotka alebo tak A ani nenapise že je predaný 😠
@225lenka25 to ani nehovorím minule som písala za gumáky a po týždni odpoveď dávno predane 😲
Najnovsia skusenost..... vypitam miery, sedoa, vypitam iban a zesvettik predany. Cca o tyzden si spomeniem ze som ho mala ulozeny v oblubenych a teda ho idem odtial odstranit kedze ho predala pani... a svetrik je aktualny???? To je coo
tiež som reagovala na inzerát a čakám už týždeň na odpoveď, neviem, čo si myslieť
Presne milujem to a aj opacny prípad keď ako sa píše si vypýta všetko a neozve sa....... Tiež sa snažím hneď odpovedať veď každá chceme predať na to sme dávali inzerát
Som naozaj rada ze to nevytaca len mne ale je to skoda lebo clovek nema uz ani chut nieco tu kupit 😫
To je nic zeny. Mne minuly tyzden odpisala jedna na moj dopyt z 23.marca 😂😂 odpisala som jej a uz tyzden zas cakam. Snad to tento rok doriesime 😅😅😅
To fakt niekto odpisuje po takej dlhej dobe?Ja som odpisovala jednej mamičke po siedmich hodinách a ona mi napísala že ďakuje za rýchle odpisanie🙂 a ja som si myslela že to myslí sarkastický a ona nakoniec bola rada že som jej neodpísala po pár dnoch🙂
Mňa skôr ide svihnut keď čosi potrebujem a v bazare nosené to je ešte drahšie nech nové pôvodne stojí a to je smutné jak keby sme kupovali veci po madone :D