Som leniva, nechce sa mi googlit a som z tej uradniciny mimo. Som na MD ale starsi bude mat 3r. Treba mi daky papier na upsvar vybavovat ci nie?
Vdaka
Tlačivo , že kto sa o malého bude starať
24. jan 2019
tlačivo o nahlaseni na UPSVAR kde sa dieta bude nachádzat od 3 rokov.Tlačivo si stiahmi na nete a pošli doporučene poštou ak mas urad daleko
24. jan 2019
Nie nemusíš,pokiaľ máš ešte mladšie dieťa.
24. jan 2019
Áno na upsvar