icon

Som leniva, nechce sa mi googlit a som z tej uradniciny mimo. Som na MD ale starsi bude mat 3r. Treba mi daky papier na upsvar vybavovat ci nie?
Vdaka

avatar

Áno na upsvar

24. jan 2019
avatar

Tlačivo , že kto sa o malého bude starať

24. jan 2019
avatar

tlačivo o nahlaseni na UPSVAR kde sa dieta bude nachádzat od 3 rokov.Tlačivo si stiahmi na nete a pošli doporučene poštou ak mas urad daleko

24. jan 2019
avatar

Nie nemusíš,pokiaľ máš ešte mladšie dieťa.

24. jan 2019
avatar

@zabka1611 ja som musela i tak .

24. jan 2019
avatar

@jenny257 podľa zákona,ale nemusíš.

25. jan 2019
avatar
zuzla14
autor

@zabka1611 ved to,ze jeden povie tak a druhy onak. Este vraj mam aj narok na nejaky prispevok ked som s mladsim dietkom na MD a som zamestnana- mam zmluvu na dobu neurcitu, takze sa mam kam vratit do prace.

25. jan 2019
avatar

@zabka1611 preco potom chodi kontrola zo socialky ked nenahlasis kde dieta je ? kamoske tak boli ...troska je to divne ked nemusis

25. jan 2019
avatar

@jenny257 pokiaľ si na MD alebo RD s mladším dieťaťom nemusíš hlásiť nikde nič,ALE... pokiaľ dieťa medzičasom nastúpi do škôlky,je treba túto zmenu nahlásiť. Prečo tvojej kamoske prišla kontrola ja netuším

25. jan 2019
avatar

@zuzla14 to neviem
@evittam skús prosím poradiť 🙂

25. jan 2019
avatar

@zabka1611
@zuzla14 Co sa tyka hlásenia plati co pise
@zabka1611
Pokial si na MD s mladsim dietatom tak mas narok na príspevok na starostlivosť max.do 6tyzdnov mladšieho alebo 3rokov starsieho-podla toho čo bude skor.

25. jan 2019
avatar
zuzla14
autor

@evittam aha, diky

26. jan 2019