Co poomaha proti kolike mame 3tyzne davame ppupik masticku espumisan L a nic akosi nezabera aj samozrejme nozickami cvicime a aaj na brusko davame dakujem za kazdu radu
Tak sa to nejsko vola
ono, niekedy je to tazke. pretoze creva sa vyvijaju a az okolo 3 mesiacoch sa to napravi
Nas maly mal teda riadne koliky, infacol nezaberal vobec, skusali sme aj Coliprev (ci tak nejak), jedine Sab simplex trosku pomahal... Ale muselo to len prejst same, po takych cca 3 mesiacoch uz bolo lepsie. Na Espumisan nam nasa dr. povedala, ked nezaberal ani Infacol, nech Espumisan ani neskusame, ze ten je slaby... A tiez Pupik, cvicenie s nozickami bolo u nas na dennom poriadku...
Ja som davala infacol pred kazdym papanim
Pupik, SabSimpex a BioGaia a cvičenie nožičkami
Nam pomohlo az z toho vyrastla
U nas pomohli coliprev kvapky. A ak sa nevedel vykakat tak rektalna rurka. A kojis ci na umelom ?
teply uterak prilozit na brusko. Alebo ponorit do teplej vodicky, ale tiez pomoze az to, ze z toho vyratie.
Ak dávaš Vigantol tak ho vysad a daj DeVit alebo Decko od Jamiesonu. My sme tiež plakali každý deň,zmenila som Vigantol a mám spokojne bábo. Lepšie zmeniť Decko ako pchať ďalšie lieky do bábätka. 😉
Nam nemohlo nic a to som skusala vsetko vymenovane :/ treba vydrzat ak nepomoze nic..malemu skoncili vo 4.mesiaci :(
Nám pomohol infacol