prosim vas poradte mi, co davate do susiciek pracky aby bolo pradlo prevonane?do pracky davam avivaz ale ked ho potom vytiahnem zo susicky nie je to pradlo take vonave 🙂
ak davas do susicky sa neodporuca prat s avivazou
Do susicky nesmies davat avivaz, fakt sa tym zalepuje a nici.
Ja periem s avivazou a zo sušičky mi vždy vonia. A teda aj keď so skrine vyberiem
nedavaj vobec avivaz ani do prania a bude ti pradlo vonat 🙂
mne nepomohli ani ite obrusky do susicky, niekedy mi vonia niekedy nie, stale periem v rovnakom prachu ne viem preco to tak je
Treba dobru a ivaz, jedine kuschenweich (ci ako sa to pise) mi vydrzi aj po vybrati zo susicky. Ine avivaze sa "vyvetrali" a tie obrusky su tiez na dve veci..
ja som skusala tie obrusky a tie sa mi vobec neosvedcili,
ja som spokojna.. silan avivaz a lenor obrusky.. ale nekupujem na SK..
existuju take obrusky do susicky, napr Lenor alebo z DMky..