Novinky

#otec_na_jednotku

dominika_c
22. jún 2016
Maminy, už len dnes do 21:00 máte čas, aby ste pridali fotku vášho tatina s ratolesťami na tému OTEC NA JEDNOTKU. Fotku pridajte k sebe do blogu a AJ k nám do skupinky (http://i.modrykonik.sk/prid_sa_do_nasej_skupiny) s označením #otec_na_jednotku a #magio_tv :slight_smile: Jedna z vás sa môže tešiť na balíček týchto cien ;)
Zobraz celú správu
dominika_c
21. jún 2016
Takto na sklonku dňa sa hlásim ako pripomienkovač ;) Za odpovede v tomto srdiečkovom dotazníku vám poletí až 10 srdiečok a jednému z vás poputuje balíček cien, už ste prispeli? :slight_smile: https://www.modrykonik.sk/blog/dominika_c/messa...
Zároveň stále beží fotosúťaž na tému OTEC na JEDNOTKU, kde sa súťaži o krásne ceny ;) Stačí pridať fotku toho vášho tatina s ratolesťami k sebe do blogu a AJ k nám do skupinky (http://i.modrykonik.sk/prid_sa_do_nasej_skupiny) s označením #otec_na_jednotku a #magio_tv :slight_smile:

Pripomienkovač končí hlásenie a ide spacifikovať to malé tornádo, ktoré tu pobehuje a nejaví známky únavy či spánku ;)
Zobraz celú správu
luma1
20. jún 2016
#otec_na_jednotku #magio_tv Pre kazdého je ten jeho tatik top no pre nás je naš tatik mega top :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:
Zobraz celú správu
dominika_c
19. jún 2016
Dnes máme deň otcov, oslávili ste? :slight_smile: Práve pri tejto príležitosti beží súťaž OTEC NA JEDNOTKU. Tak sa pochváľte aj tým vaším tatom :slight_smile: Či už to bude fotka vašich detičiek s ich tatom alebo vaša fotka s vaším oteckom - to už nechám na vás. Fotku pridávajte k sebe do blogu a AJ k nám do skupinky (http://i.modrykonik.sk/prid_sa_do_nasej_skupiny) s označením #otec_na_jednotku a #magio_tv :slight_smile: Vyhrať môžete samé pekné ceny :slight_smile:
Zobraz celú správu
erikaemkina
18. jún 2016
Zobraz celú správu
dominika_c
17. jún 2016
Deň otcov, ktorý bude už túto nedeľu, si zaslúži súťaž, čo myslíte? ;) Pri tejto príležitosti sa koná aj jedna parádna akcia, ktorá mi vnukla nápad na túto súťaž, pozrite tu: https://www.modrykonik.sk/blog/dominika_c/artic... ;)
Pridajte fotku na tému OTEC NA JEDNOTKU :slight_smile: Či už to bude fotka vašich detičiek s ich tatom alebo vaša fotka s vaším oteckom - to už nechám na vás. Fotku pridávajte k sebe do blogu a AJ k nám do skupinky (http://i.modrykonik.sk/prid_sa_do_nasej_skupiny) s označením #otec_na_jednotku a #magio_tv :slight_smile: Vyhrať môžete tieto super ceny :slight_smile:
Všetky bližšie informácie nájdete v skupinke :slight_smile:
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia