
Funguje Blumea? Skúsenosti s kryštálikovým odstraňovačom chĺpkov
Ahojte. Máte skúsenosť s Blumeou? Je to praktické a lepšie ako žiletka? Priznám sa, pôjdem asi na tú laserovú epiláciu, lebo z holenia len zarastajú chĺpky a nohy vyzerajú hrozne. Dovtedy však uvažuje
Ahojte, ako vyuzit parfem na pranie Puella? Dostala som ako darcek a neviem co s tym. Nechcem to pouzivat na pranie..nemate nejaky tip?

Vyššie riziko Downovho syndrómu: Otázky a skúsenosti
Dobry den, prosim Vas ake mate skusenosti ak vam vyslo vyssie riziko na downow syndrom narodilo sa dietatko zdrave? A ake riziko vam vyslo? Dakujem za odpovede

Nečakané tehotenstvo s dvoma malými deťmi. Ako to zvládnuť?
Ahojte, Potrebujem s niekým pozdielat moju situáciu. Máme dve malé deti 3 a pol a 2 roky. Menšía ide v septembri do školy a mne vysiel dnes pozitívny tehotenský test. Dako sme sa nesnažili, ale je t

Pláže pre psy v Chorvátsku: Ako ich nájsť?
Krásky , sú nejak špeciálne označené pláže pre zákaz vstupu psom, myslím na Chorvátsko, alebo kde hľadať , ďakujem za info.
Baby čo kupujete pre deti do školy na koniec školského roka ? Môj syn konci prvý stupeň a odmietla som kupovať čokoládu 😂😂 Lebo v tom teple dá učiteľke toping v sáčku 😂😂 Kvety tiež asi nie. Nejaké nápady ? HELP ME PLEASE !! 🙈🙏

Bolesť žalúdka po gastroskopii: Je to normálne?
Ahojte. Včera som bola na gastro vyšetrení, robili mi gastroskopiu a odobrali aj vzorku zo žalúdka. Dnes mi začal pobolievať žalúdok. Je to normálne?

Pohlavný styk v prvom trimestri po IVF. Skúsenosti?
Baby ako ste to mali v 1. Trimestri? Som 6+3. Včera potvrdené srdiečko. Doktorka nevidí dôvod prečo nie, ja sa cítim dobre. Len mám taký prirodzený rešpekt voči tomu 🙈 som dokonca po IVF. Vy ako ste t
Ahojte.Dnes krásny magický deň.26.6.2026.Kto oslavuje okrem mňa krásne narodeniny?Napíšte.Ďakujem

Skúsenosti s podprsenkou Under Armour: Kvalita a pohodlie?
Ahojte baby, niekto skúsenosť - Podprsenka Under Armour ? Aká je, kvalita, na tele a podobne ? Ja mám strašný problém s nosením podprsenky, buď má škriabu, svrbia alebo sú mi nepríjemne na pocit a pod

Je možné cestovať centrým vláčikom aj s kočíkom?
Dobrý deň, dá sa ísť tým vláčikom čo chodí po centre a na hrad aj kočíkom? Išli ste niektorá? Aká bola cena? Ďakujem

Sú vaše deti neporiadne alebo je to normálne?
Neviem... zas je to len naša charizma, alebo je to normálne? Dáš mu do ruky jahodu, kus odhryzne a zbytok rozmaže po celom stole, stoličke, sebe po bodyčku. Dáš mu jablko, šupky vypluva na zem, hrabe

Opakovaný neúspech po IVF. Má niekto podobné skúsenosti?
Dobry den, prosim mate niekto skusenosti s podobnou situaciou - 2 krat som absolvovala IVF cyklus a vysledok dopadol uplne rovnako, napriek tomu ze som kompletne zmenila zivotospravu, uzivala som dopl

Kedy prestať užívať Anopyrin v tehotenstve?
V ktorom týždni ste prestali brat anopyrin ? Beriem 100 mg jeden krat denne .

Zahlasuj emotikonom a vyrieš dilemu: Mám právo prečítať správy svojej 14-ročnej dcéry?
Túto diskusiu sme založili za používateľa/-ku, ktorý/-á sa ocitol/-la v reálnej dileme a chce počuť váš názor. Vyber možnosť, ktorú by si zvolil/a reakciou emotikonom na tento príspevok, a pokojne v k
Ahojte ... vie niekto odporucit detskeho neurologa pp,kk,sl,snv,le,po,ke.
Posielaju nas z CPPP.vdaka










