Do Viedne ďaleko, do kuchyne blízko 😀 Neskutočne chutná SACHERKA vylepšená o čokoládovú polevu, ktorá nepraská 😉 https://www.lenivakucharka.sk/sacherova-torta/
Uz 2 mesiac som dostala menzes o 10 dni skôr... 🤔😫 Čo to znamenááá???
Ahojte,dostanem sa z Polusu električkou č.2 až k hotelu Color ulica Pri Starom Mýte?alebo čo tam ide?ďakujem
Zienky, nejaky jednoduchy a dobry cucoriedkovy kolac?poprosim recept..kym mi mensi nezje vsetky cucoriedky 😀😀😀dakujem☺
Ahojte kočky. Poradte nejaky recept na chutne slane cesto (nemam kvasnice). Tak aby do druheho dna nestvrdlo. Mam doma dve balenia parkou a uz maju pred expuraciou, chcem spravit parky v cesticku. Dakujem 🙂
Ahojte babeny, mate skusenosti s kurierom? Ja nie, preto sa snazim dopatrat, ze kolko stoji takato preprava. Myslim ze to je od kilogramu. Neviete mi povedat kolko zaplatim za 24 kg zasielku? Dik
















































