Uz 2 mesiac som dostala menzes o 10 dni skôr... 🤔😫 Čo to znamenááá???
Nic
21. máj 2017
Nic a vsetko, my to nevieme, chod k lekarovi, ked sa ti nieco nezda
21. máj 2017
...ze nie si tehotna...😀 ale nie...dr.ti pomoze,ked tak supne antikoncepciu,pripadne bude hladat priciny s inymi doktormi
21. máj 2017
jaruskatt
autorBabo by sme prijali... no behnem k dr. 😔
21. máj 2017
Ze mas nepravidelny cyklus? Moze byt za tym cokolvek.
21. máj 2017
hocičo...napr. aj začínajúca menopauza....