Ahojte žienky, moje ste zlate nedavno som tu žiadala o pomoc,o podanie pomocnej ruky pre troch synovcov a jednu neter, a naozaj ste mi nesmierne pomohli, dnes sice z oneskorenim ale chcem podakovat jednej milej žene ,22zdenka,velmy pekne dakujem za veci pre moju neter Lucku ,ta bola hotova z tolkych veci, triciek, a hlavne bizuteria ju nedchka, ja ked som to vydela som bola taka štastna ,a sprej hned striekala po sebe haha az ma skoro udusila 🙂 no vdaka vam maju si čo obliect, to ozaj nemali,, kazdy den si dat tricko, prevas nieco stare ale pre deti to bolo novee a ja len, nech ste zdravy a taky dobry k ludom ako kumne, a verte ja som uz tiež darovala veci po synovy, tuto retaz neprerušim,,Dakujemmmmmmmmmm
#eset #it_news
Chystáte sa pomaly do postele? Možno by ste radi využili aj inteligentnú čelenku iBand, ktorá Vám za pomoci audiovizuálnych signálov navodí sny podľa želania. Čelenka vďaka senzorom monitoruje kvalitu Vášho spánku a následne za pomoci zvuku a svetla "vyrobí" sny podľa želania. Toto zariadenie nie je len hudbou budúcnosti, už dnes si ju môžete predobjednať za 149 eur. O čom by ste dnes v noci chceli snívať? 😴 🍕 🏍 🚀
My sa tešíme z nových stoličiek a niekto z ich krabice. ☺️ Toto je to šťastie, ktoré najviac milujem. Najjednoduchšie veci sú v živote tie najkrajšie. <3
Nepremeškajte jedinečnú akciu 👍 Okrem krstu knihy "Ťuki a jeho dobrodružstvá" vás čaká aj veľkolepá premiéra klipu "Cesta do rozprávky" 🙂 A samozrejme nebude chýbať ani maskot Ťuki a plyšáčik ako darček pre malých návštevníkov 🙂 Súťaž nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/dominika_c/messa... ;)
Dnes nam neska voda, bola som dat Matusa podtrihnut ideme domov a vravim mu a teraz sa modli, aby nam doma isla voda, aby si mohol poumyvat vlasy, a ten na plne pecky : v mene otca i syna i ducha svateho, anjelicku moj strazicku pusti nam dnes uz vodicku, lebo mama neumyje ani lyzicku :D
Vyplňte prieskum zameraný na školské stravovanie! Zaberie to naozaj iba chvíľku. Viac na www.skolachuti.sk.
@vankusik29
sloniky a modry pul- sirka cca 150cm, dlzka 49-50cm, suedcloth zlty a smotanovy, ten isty rozmer ako pul, cerveny 49xcca91cm
Ten pocit, ked poslete muza kupit matovy caj, vylozi z tasky to, co kupil a povie: " Medovkovy, ved medovka je mata, nie?" :D
noooo.... a pred chvilkou sme sa spolu strasne smiali na ŠOKOvom vystupe v Neskoro vecer, kde on v Stand upe hovori, ze niektori muzi nemaju mozog, iba hacik , na ktorom visi miecha.... strasne som sa na tom smiala a on len " ha ha, no to sa ti paci, co" .... apotom vylozi ten caj, zvesi plecia a povie " no co, tak ja mam len ten háčik " :D umrela som









































































