Maminky, chcem sa Vas opytat na Vas nazor, moj maly ma presne 1 rocik, akurat je v obdobi rastu prednych zubkov, kazdu chvilu sa nejaky tlaci von, aj teraz je pred vytlacenim hornej dvojky, asi 10 dni maval hlavne vecer zvysenu teplotu okolo 37,5-38, potom teplota na 2 dni ustupila a maly sa mi vyhadzal na telicku, to bolo predvcerom a vcera mu prudko vyskocila teplota nad 39,5, zrazame mu ju ale stale teplotuje, aj dnes vecer mal 39,5. Ja si to davam do suvisu s tymi zubkami, lebo ziadne ine priznaky nema, ani soplik, ani kasel, nic, iba je mrzuty a stale si cucle prsteky. Len ten vysyp ma prekvapil, moze to byt ta siesta choroba? Aj ked vysoke teploty nastupili az po vyrazkach? Dakujem za Vas nazor.

Ide to pomaly co som rada ze sa na to mozeme postupne pripravit....no dnes som nasla lei prvu lysinu...:( myslela som ze to bude jednoduhsie:( snazim sa stale aj ju cesat tak aby si to nevsimla ...ale asi nerobim dobre..:( ale kedto nie je take jednoduche....:((

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
27. mar 2016    

Patrilo by sa aj trošku veľkonočne napiecť 🙂

@katasa...............tak ten ibrahim maiga to byla bomba 🙂

Chýbaš nám.
Aspoň takto ťa budeme mať stále pri sebe

Leus

(3 fotky)

Moje jemné ombre 🙂

Pre maminky tehuľky 🙂 Pridala do ponuky nové motívy tehotenských košieľok aj so županom. http://www.taxikashop.sk/tehotenske-nocne-kosel... Nakuknite 🙂 Kojenecké podprsenky tiež v ponuke http://www.taxikashop.sk/kojenecke-podprsenky/c...

Ďakujem za kyticu!! Komu že??

všetkým prajeme Veselú Veľkú Noc...🙂

👏

SOS, maminky, nakupovala som v H&M a dostala som kartičku s kódom na 20% zľavu v online obchode, ktorú som však stratila ☹ Neposkytne mi nejaká dobrá duša ten kód? Určite je univerzálny, keďže bol tuším len trojmiestny a platilo to len do konca marca... Kľudne IP. Ďakujem 🙂

z prirodnych kamienkov

(2 fotky)

Velkonocujeme zase v Dudinciach 🙂

(5 fotiek)

Dne krasny vylet 🙂 Slana voda Orava🌳🌲☘🍂

(3 fotky)

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ

Týždeň ubehol ako voda (doslova), a tak by som sa vám všetkým chcela veľmi pekne poďakovať, že som sa tu na Modrom koníkovi vďaka vám cítila ako doma  

A než sa na stránkach úplne rozlúčime, chcela by som vás poprosiť, aby ste si dobre skontrolovali, ako dopadli naše Rajec súťaže. Výhercom srdečne gratulujem a určite mi nezabudnite poslať svoju kompletnú adresu s menom a telefónnym číslom – aby sme mohli vyslať našich poštových holubov z Rajeckej doliny smerom k vám!

Želám vám vydarený veľkonočný pondelok – hlavne veľa vody!!!  Do skorého videnia 

Prehľad výhier:

PLETENÉHO MACKA RAJEC vyhrávajú: @zoizoi @irenaliza @haidi

55 LITROV DOJČENSKEJ VODY RAJEC vyhráva: @lienkaxy 

Po dlhšej dobre, dobrá oddychovka, veľmi milý film,,stazista 🙂

(2 fotky)

Aký otec taký syn 😊😊❤😍milujem ich

Moji krasavci

Moji krasavci🙂

Milujem všetky sviatky. No to varenie... Najprv rozmýšľam, co dám na stôl? Dobre, nejaké nápady uz mám ✌️
Potom idem na nákup, jasne, že na jeden krát sa to všetko nepodarí nakúpiť, napriek zoznamu co mám. Idem do jedného, potom do druhého nakoniec aj tretieho obchodu... Konečne mám všetko co potrebujem, ide sa variť! 2 dni pri sporáku 😜 Zase narobím 3 kilá zemiakového šalátu, lebo nejak nemám odhad, potom uvarím šunku, aspoň pol kila
(asi príde armáda), upečiem sekanú s vajcom, ale este ostalo zmesi, tak upečiem aj fašírky este robím vajickovu tlačenku, tiež sa nezmestí do formy, tak urobím este extra do formičky... Aha a este aby toho malo nebolo, tak pre istotu som objednala 30 skvarkovych pagacov a 10 orechovych slimákov. Asi mi musí šibať? A to prídu možno 4-5 kupaci 😳 Rozmýšľam či si nedám inzerát "predám zemiakový šalát 10dkg za 0,25€ + zadarmo šunka, tlačenka, sekaná..." 😀😀😀😀😀

Takto to vyzera, ked dieta pretoci cely svoj spankovy rezim pocas dovolenky a po 3 dnoch a dokopi 14h spanku vlezie sestre do hojdacky, vytiahne deku a nezobuditelne zaspi...

Chlpaté nechty nový trend 2016 -🙂

Máme zubok hurra

Pohodovy den