Ahojte, ak máte radi súťaže, poteším vás, aj na budúci týždeň budeme hrať s #rajo o pekné ceny 🙂 Tak to nepremeškajte 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/7233/
Vyskúšali ste už novú probiu? A cítite rozdiel v chuti? Podľa mňa je taká jemnejšia, aj keď menej sladká, vyhovuje mi viac 🙂 #srdiecko
Zacinam byt alergicka na tie 2 z moja mama vari lepsie ako tvoja 😱 Hlavne na tu dceru jak tam blaci po mame!Och az nervy mam!
V našom obchodíku nájdete iba originály značiek Mattel, Disney, Fisher-Price, Marvel, Hasbro, Character a mnoho ďalších… Žiadne čínske fejky!!! Všetok tovar skladom!!! Odosielame ihneď, kuriérom či poštou!!! Celý náš sortiment nájdete v našom eshope www.bmstrade.sk
Chodíte/chodili ste niekto do "Centrum detskej reči" v Trnave? Aké máte skúsenosti?
Udivuje ma to vsetko uz , po pozerani fcb a modnych navrharoch pre deti myslim tym tie znacky (juuj, Mirau, Bee a tak dalej ) je ich vazne dost je strasne smutne ako vsetci dookola kopiruju a pytam sa preco . Je niekto co sa snazi a ma dobry napad a potom jeto trosku zmenene ale v principe uplne to iste !! Uz len z profesialneho hladiska by sa to nemalo robit, Samozrejne ze internet je velka inspiracia to je jasne kazda jedna z nas si z tade berie super napady ... Ale takto okato to robit to uz je pre mna dost smutne ....
Www.MojeBaby.sk - mojebaby Kojenecke potreby zn.AVENT,TOMMEE TIPPEE, MAM, NUK, MUNCHKIN, BROTHER MAX a ine to vsetko za rozumne ceny na www.mojebaby.sk , ale hlavne nové veci - bábiky, nové a lacné fľaše http://www.mojebaby.sk/philips-avent/MUNCHKIN-n... a pre dojčiace mamičky kvalitné výrobky od LANSINOH - najlacnejšie na trhu: Www.MojeBaby.sk - mojebaby Www.MojeBaby.sk - mojebaby Kojenecke potreby zn.AVENT,TOMMEE TIPPEE, MAM, NUK, MUNCHKIN, BROTHER MAX a ine to vsetko za rozumne ceny na www.mojebaby.sk , ale hlavne nové veci - bábiky, nové a lacné fľaše http://www.mojebaby.sk/philips-avent/MUNCHKIN-n... a pre dojčiace mamičky kvalitné výrobky od LANSINOH - najlacnejšie na trhu: http://www.mojebaby.sk/philips-avent/Lansinoh-L.
anooooooooooo🙂 mame odklepnutý priestor..🙂)) najkrajsi telefonát tohto dna🙂))))
Dúhový Ateliér už nie je len snom.....🙂 ale dnesnym telefonátom sa stal skutočnostou...🙂)) už len vybavit birokraciu ale už sa mozete tesit na hodiny stravene v mojej spolocnosti🙂))))xixixix
Ahojte kocky 🙂 chcem sa opytat ci sa tu nenajde nejaka uctovnicka co by so mnou popisala.mam niekolko otazok a nemam v okoli ziadnu znamu,ktora by mi poradila.nejde konkretne o nijaky pripad ale skor o pracu uctovnicky vseobecne.dakujem 🙂
Ahojte, čo keby sme si dali aj dnes súťaž s #rajo ? Tento krát stačí do komentu vložiť fotografiu výrobku Rajo, ktorý máte práve v chladničke. Trom z vás pošlem krásnu, praktickú plátenú nákupnú tašku Probia 🙂 a samozrejme za každú fotografiu k vám poletia aj srdiečka 🙂
Môj Bože! Až ma striaslo pri pozeraní tohto videa... Ako často hovoríte svojim deťom, aby sa nerozprávali s cudzími? 700detí je unesených každý deň, to je štvrť milióna ročne... Chalan na videu ide na detské ihrisko, najskôr si vypýta dovolenie od rodiča na jeho ´sociálny experiment´ a teda, zisťuje, čo si rodič myslí, či pôjde jeho dieťa s cudzím mužom, alebo nie.... stojí za zhliadnutie... link v komente.
Ahojte, prosím o radu... Hľadám profi predajňu (najlepšie aj so SHOWROOMom) špecializovanú na predaj projekčnej techniky a ozvučenia (projektory). Kľudne celá SR aj CZ, ale NIE Nay, Hej, apd. Ak by ste niekto o niečom takom vedel/a dajte prosím infošku. Ďakujem......































































