Ak ste doteraz hľadali dobrý recept na PERNÍKOVÝ KOLÁČ s čokoládovou polevou tak ste ho práve našli 🙂
Pre viac receptov odomňa kliknite na www.facebook.com/mameradijedlo.sk
RECEPT: http://mameradijedlo.sk/recepty/dlazdica91/nadychany-pernikovy-kolac-s-cokoladovou-polevou-recept.html
Prajem vám pekný víkend 🙂
kočky máte skusenosti s koloidnym striebrom pri vaginalnych mykozach? Pomaha to ???
Masážní olej na strie s BIO mandlovým olejem, jojobovým olejem a výtažkem z rakytníku poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje, a je určený pro pravidelnou masáž a péči o oblasti bříška, boků a prsou. O voňavé balíčky s olejem soutěžíme tady: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-hipp-4/soutez-o-masazni-olej-na-strie/
Dakukem za 💙 kto mi dakuje a hlavne za co?
Víte, proč děti mají jíst rybí maso? Svou odpověď napište tady do fóra a můžete vyhrát balíček HiPP menu s rybím masem: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-hipp-4/soutez-o-menu-hipp-s-rybou/
Po tyzdni skolky plac, ze v sobotu sa nejde 😂😂😂 moje male spolocenske kuratko 🐤🐥
Dobre ranko, pozyvam Vas do nasho eshopu www.ergonomickenosice.sk. Aktualne mame zlavy ma tricka na dojcenie a detske funkcne bodynka vhodne do zimneho pocasia.
PROSÍM pomôžte malá ide mať 3 roky vo februári a stále v noci reve priam vrieska a nie len v noci aj cez den ked spí. Nie je to chvíľkové trvá to už 2 a pol roka. Už neviem ako ju naučiť spať. Je to čím dalej tým horšie. Už vážne nevládzem. PROSÍM U AKÚKOĽVEK RADA. Vopred dakujem
Stále je tu možnost vyhrát naše plyšové sloníky HiPP. Soutěžíme o ně ve fóru: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-hipp-4/soutez-o-plysove-sloniky-hipp/
Vraj do tretice všetko dobré. 3ti pokus na šťastie 🙂 konečne skutočný dôvod na úsmev <3
VÍKENDOVÁ AKCIA! 15% zľava na všetky hračky zo série "Požiarnik Sam - collection" pri kúpe 2ks a viac!!! http://bmstrade.sk/sk/164-poziarnik-sam-collection
Oplati sa ist este do bratislavy do ZOO?? byvaju este zvieratka vonku??
Milé zákazníčky (O: na vaše želanie začínam pracovať na vianočných doplnkoch (O:
tieto už majú svojich majiteľov, ale nieje problém spraviť na želanie, postupne budem pridávať fotky (O: šijem vianočné štóly na stôl menšie obrusy, srdiečka, vankúšiky .....ďakujem (O:



















































