• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá skúsenosť s lehátkom do vane?

Ahojte máte niektorá skúsenosť s Lehátkom do vane?
Rozmýšľam či ho objednať využijem ho? :slight_smile:
28. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mne sa to zda prilis tvrde pre babetko, ale tiez som nad nim uvazovala. Potom som ale nasla podobne, co je urobene zo spongie a neviem si ho vynachvalit, dam na neho latkovu plienku a babetko je na makkom, lahko sa to aj udrziava v cistote, vobec ho nemusim drzat, lebo sam na tom lezka a kopka si, ked ho otocim na brusko, tiez je spokojny. Vanicku som ani nekupovala, pomocou tohoto lehatka som vo velkej vani nemala problem. Skoda, ze nemam foto
28. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna kocka pisala, ze ho mala ale ze bolo na prd :sweat_smile: ze sa jej v tom mala smykla ... ja mam klasicke platene a posluzilo velmi dobre ...
28. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pimpa asi viem o čom hovoríš.Tuším som to videla v Poľsku :slight_smile:idem to skúsiť pohladať niekde na nete :wink:
28. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to kupila v Babylande, tusim za nejakych 7 eur, a videla som to aj v Tescu. :wink:
28. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Našla som niečo úplne iné ale vyzerá to lepšie ako to prvé čo som sem hádzala

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_potreby-pre-kupanie-deti_DELTA-DIFFUSION-podlozka-na-kupanie_262454.html

čo vy na to? :slight_smile:
28. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, to je ono...a tymi malymi spongiami moyes babetko polievat vodickou, alebo aj namydlit a trochu pomasirovat :sunglasses:
28. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem pekne idem do objednať :slight_smile: a ani to neni drahé :dizzy_face:
28. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elibetka,aj my pouzivame presne to co ma pimpa,je to velmi dobre, sme max.spokojny :wink: .....mozes si ju na to dat aj na brusko (teda ,ked si bude vediet hlavicku udrzat) :wink: ... pouzivame to este stale,aj ked sa vie uz sama posadit :sweat_smile:
predtym sme mali aj to latkove,ale mala sa mi na tom smykala,takze pre nas nic moc.
28. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ďík už som ho objednala v rúžovej farbe :dizzy_face: :wink:
30. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame latkove http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2813459 je to super, lebo nemusim drzat celu vahu na jednej ruke a druhou umyvat, matej sa rad clapka, vydrzi aj na brusku (len musim davat pozor, aby nepil vodu :grinning:)
31. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa spýtat či bábätko umývate aj nejakou handričkou, poprípade hubkou či rukavicou určenou špeciáne pre deti. a že kde ste kúpili?
31. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok