Čo robiť s deťmi cez horúci víkend?
Ma byt nenormalne horuco. Mam 5 a 2 rocnu.
@anonym_dd025d Jasne … Treba siltovku, opalovak, vodu , ked sa da tien a hotovo .vela pit .
Neviem preco sa take hallo za teplo robi.
Ved aj male deti chodia na dobolenky - napriklad .
@anonym_6815e5 dobre, ďakujem za reakciu🙂👍
@anonym_6815e5 no ja neviem 35 pri mori a 35 a viac v meste cítim inak a myslím, že aj deti. Cez víkend bude ešte horšie .
@januska12323 je to o nastaveni 😉 Tak ako pri horucavach ideme von (naj kde je voda ) tak opak ideme pri -15 na lyze .
Pre vsetky co sa čudujú tým opatrnym matkám...toto čo bude tento vikend je nadpriemer a sranda koncí,kto nezažil dieťa s upalom či spálenou pokožkou ten nepochopí...napriek kremom,klobukom,vode,pitnemu režimu to nemusi dopadnuť vzdy dobre...a to aj pre dospelych a hlavne dedkov a babky
@anonym_autor Muz ide do roboty, ja si so svojimi este netrufam sama k vode (nevedia dobre plavat, bojim sa ze 2 naraz neustriehnem). Tak ostaneme doma, nafukam im bazenik na balkon. Na prechadzku/ihrisko pojdeme rano, vecer na zmrzku. Spravime si kino, zahrame hry.
Pre nás sú spása obchodné centrá... Deti sa nachodia, niečo si kúpime pod zub, je to klimatizované...
Von iba keď prejsť z auta do domu...
Malá má 1 rok, teploty veľmi zle znáša.
Našťastie máme doma klimatizáciu, neľutujem ani cent, hoci sa o bola investícia, ale určite sa vyplatila 👍🏼😁
Doma sa budeme kúpať v bazene. Vnutri mame prijemne. Vecer si niečo ugrilujeme alebo pôjdeme na pivo.
Do lesa k potoku. V týchto vekoch deti to bola pre nás najlepšia zábava - hrali sa s kamienkami, omacali nohy, robili sme hrádze, urobili si piknik. Nie raz sme našli miesto kde sa mohli ponoriť aj po krk do vody.
@anonym_autor
Deti majú 3 a 7.
Sme väčšinou vnútri, mame klímu, takže mame príjemne. Vonku majú bazén, je tienený, takže ak chcú, môžu ísť tam. Poobede im už na pieskovisko a šmýkačky nesvieti slnko, takže môžu aj tam. Ale poviem pravdu, sú teraz radšej vnútri a ja to rešpektujem. Teda úplne súhlasím 😊

Na chalupe kde mám aj klímu a v bazéne.
Nešla by som nikde na verejné miesto.
V byte máme tiež klímu a von ma nikto nedostane.