Dedík - liečba atopického ekzému po vynechaní dlhodobej liečby kortikoidmi

simonakovas
17. jún 2018

Ahoj, liečil niekoho Dedik na atopický ekzem po vynechaní dlhodobej liečby kortikoidmi?
1. Na ktorej oblati ste mali ekzem
2. Aky kortikoidny krem ste uzivali
3.vysadili ste ho z dna na den?
4. Kolko trvala liečba u dr. DEDIKA?
5. Rozsiril sa vam pocas liecby u dr. DEDIKA ekzem na cele telo?
Mali ste syndrom cervenej kože? ( ako popalene telo)

mucilienka
17. jún 2018

@simonakovas Ahoj, u dcerky - rucicky a tvar. Kortikoidovy krem som nechcela pouzivat, preto som vyhladala p. Dedika. A ano stav sa zhorsil, ale preto, ze sa telicko cistilo a nebolo to potlacane kortikoidmi. Velmi dlho sme poucivali bylinny krem Psorikalis od f. Nadej, doporucujem

mikadooo
17. jún 2018

@simonakovas ahoj ja na krpcovi skúšam metódu pani Zíkovej. Neviem zatiaľ z čoho je vyhádzaný takže ja mám eliminačnú diétu zatiaľ a natieram mu ložiská zinkovou masťou. Je to však dlhodobá liečba a tá diéta je brutál... Sliny mi tečú už na obyčajný rožok. No, chce to pevné nervy. Pána Dedíka mi spomínala suseda ktorá má chlapca atopika aj alergika. Vraj pred tromi rokmi pomohol (Dedík) jej bratovi, ktorý mal ekzém na rukách. Jej brat vraj kvapky bral asi pol roka a chodil k nemu na kontroly. Po pol roku mal ruky v poriadku. Susedia boli u Dedíka s malým teraz pred týždňom, tiež dostali (kúpili) nejaké veci a idú to skúsiť. Chlapček má ekzém na chrbte pro zadku dolu. Okrem toho astmu. Môj malý má ekzémy po celom tele, najviac na bruchu a hrudníku, ak mi nevyjde tá metóda pani Zíkovej tak skúsim ísť na konzultáciu k Dedíkovi, takže tiež na odpovede v tejto diskusii budú celkom zaujímať. 🙂. Pozri si referencie na webe, ja som sa dočítala že liečba trvalá obyčajne veľmi dlho (pol roku až dva). Väčšine ľudí to zabralo a dosť ľudí písalo aj o tom že po nasadení kvapiek od Dedika sa im ekzém prudko zhoršil ale vraj ich na to Dedík aj upozornil že to tak bude nakoľko telo sa začne čistiť. Snáď som pomohla aj keď nie vlastnou skúsenosťou... Čauko

prevenar
17. jún 2018

@simonakovas ..z toho com som o jeho "liecbe" cital, tak je jasne ,ze o liecbe ekzemu nema ani ponatia. osobne by som ti neodpurucal sa nim akokolvek zapodievat.

nase dieta malo tazky ekzem, ktoreho sme sa zbavili , bez akychkolvek kortikoidov a kehohokolvek ZHORSOVIANIA stavu a bez lekarov , cisto zmenou stravy a dalsimi krokmi na zlepsenie crevnej mikroflory a pod.

uplny zaklad vsetkeho je zbavit sa vsetkeho zivocisneho mlieka / mliecnych vyrobkov a lepku.

- dalej neuskodi , zlikvidovanie veci ako - alkohol, cigarety, "sladke / farebne" vody , sladkosti , spracovane masove vyrobky , ako - parky, slaniny, sunky, salamy a pod ..

drzim palec

renatka100
17. jún 2018

@simonakovas manzel pred 10 rokmi, dcera pred 7 rokmi, kvapky od pana dedika.
Manzel mal na rukach ae - katastrofa a zhorsilo sa to na pol roka, bolo to priserne ked bral tie kvapky. Nasledne velka zmena a v sucasnosti to ma inba pri velkom strese alebo nejakej chemikalii. Dcera mala 6 mesiacov - hrozny ae na krku - boli to uplne mokvave bolave a hnisave rany. Nakolko som ju dojcila v tom case tak pan dedik dal liecbu mne. Brala som kvapky a mala po mesiaci nic nemala. Mne sa nic nestalo. Urcite odporucam pana dedika😀😀😀

renatka100
17. jún 2018

@simonakovas p.s. pan dedik nie je doktor a ani sa za neho nikdy nevydava