Hormonálna nerovnováha

5. aug 2023

Som zúfala, a preto tu píšem o radu. Zdá sa, že hormóny mi robia veľké problémy a už je ťažke s tým žiť. Mám dlhodobo problém s trávením a vystupňovalo sa to tak že akoby pms mi je zle ako na začiatku tehotenstva. Zvraciam, nemôžem vôbec nič zjesť alebo piť, zalúdok nič neudrží až mám bolesti. Keď som začala mať pred rokmi problém s trávením, tak sa mi objavil aj myóm a cysty na prsníkoch. Teraz keď to trávenie je veľmi zle, tak mám aj veľa myomov a problém na krčku podľa gynekológa tiež z hormónov. On ale nič nerieši, lebo mi zobral raz krv a všetko bolo v poriadku. Ja by som ale najradšej niečo prírodné. Pravdepodobne už som v prechode alebo pred prechodom. Už nemám pravidelne ani menstruáciu, ktorú som predtým aj s ovulaiou mala ako hodinky. Bežné bylinky sa bojím pre myómi, lebo tie reagujú vraj na nesprávnu liečbu rastom.

janetinka27
5. aug 2023

Ahoj, napis do skupinky mesta, v ktorom byvas a popytaj sa na dobreho drgyn

daniel333
11. aug 2023

Ahoj, možno by som ti vedel pomôcť.. V prvom rade je potrebne sa zamerať na príčiny zdravotných problémov, lebo západná medicína a naši doktori riešia iba dôsledky liekmi, operáciami alebo nejakým ožarovaním a skúšajú čo z toho bude fungovať...a presne ako hovoríte, idete na vyšetrenie a výsledky mate akože v norme ale pri tom viete že to nie je v poriadku.. preto sa musíte uzdraviť vy sama a nespoliehať sa na druhých, že vás vyliečia.. ale podľa mňa sa to dá riešiť, ale iným spôsobom, alternatívnym, ak ste k tomu naklonená, viem vám poradiť, existuje jeden alternatívny a samozrejme prírodný spôsob, ktorý rieši príčiny zdravotných problémov, skladá sa z viacerých krokov, ktoré sa musia dodržiavať súčasne a na 100%, aby to malo zmysel.. nejde o doplnky výživy..., ale musíte byt ochotná sa vzdať viacerých zlých návykov a dodržiavať isté veci naplno, je to dlhodobejší proces ale s trvalým efektom... viem vám poskytnúť všetky informácie, čo to obnáša.. chce to iba správne vedomosti ako pomôcť svojmu telu a uvoľniť mu cestu, aby sa mohlo uzdraviť, pretože telo sa chce uzdraviť , len my mu v tom často bránime s našimi zlými návykmi a negatívnymi myšlienkami... ak vás to zaujalo môžeme o tom porozprávať.. mam s tým osobnú skúsenosť...

eliska13
11. aug 2023

Kyretaz, alebo operáciu a vybrať myomy.Mozes mať aj endometriózu

ss_i_m_o_n_a
2. apr 2024

Mne pomohli produkty odtiaľto.
https://sibirskydetox.sk/

daniel333
2. apr 2024