Prosím o radu ohľadom liečby imunity

monika76
27. júl 2012

Potrebovala by som nejake babské rady ,bylinky ,homeopatiká ja sama neviem proste ako posilnit imunitu.Tu nejde o bežný zhoršený stav tu ide o veľa.Syn ma poruchu bunkovej imunity ani po 3 liečbe nič zatial nezaberá a jeho stav je zlý. To je zlé že pri tom su aj iné diagnozy už pretože imunodeficit berie na seba všetko čo sa dá 😠 som zlostná ,bezradná zufalá už ...je to na dlhé písenie .Je to už v takom že pomali viac ako týžden ani nieje bez liečby ☹ teraz zas bakterialna infekcia a nieje to pomali ani čím už liečit lebo snyček je tažký alergik .Všetky rady antibiotyk už mame pomali vyradene len z rady penicilinu ešte nie... to je zle aj pre buducnost .

monika76
autor
5. okt 2012

@lentuska ahoj,ja som chcela to vysetrenie postupit s malim no je to až od 3 rokov ! ja o tom viem ,musime si esšte počkat 😉

lentuska
5. okt 2012

@monika76 A kolko ma rokov maly? Lebo ja som sa jej na to uz pytala a ona povedala,ze mali aj dvojrocne dieta tam ....

monika76
autor
5. okt 2012

teraz mal 2 ročky 🙂 Ja momentálne idem v podelok do Šrobarovho ústavu a potom zhodnotím že čo dalej ale ja si od techto diagnostickeho pobytu slubujem vela.

monika76
autor
5. okt 2012

Upozornenie ! Ženy ,matky neposielajte mi rozne navrhy poštou.Nič nekúpujem ,skusila som už dost ! My príde vrcholne doterné že skúšate cez smutok a nešťastie rodiny ! Tento príspevok začal už pred mesiacmi 😉 od vtedy sa u nás veľa zmenilo. Po celej tej našej ceste bola najprv možnost skúsit čo sa dá no som si povedala stačilo ! doverujem po tom všetkom len lekárom ! nebudem menit lieky už aj z toho som bola osočovaná že Jakubko ma drahu liečbu.Nakoniec zistím že tu je každá druhá lekárka ! Stačilo ! Tak isto odporúčam maminkám nech nekupujú všetko kto im čo ponukne.

sonkasponka
5. okt 2012

ahojt @monika76 necitala som vsetky prispevky ale skus ludoveho liecitela s chlapcom, nie vzdy je dobre nasadit lieky ktore s chorobou nemusia mat absolutne nic spolocne...neveim sice odkial si ale v Roznave poznam ludoveho liecitela a ozaj vie co robi 🙂 ak mas zaujem tu je jeho web stranka http://alternativneliecenie.webnode.sk/kontakt/ alebo si vyhladaj kde je v tvojom okoli nejaky podobny clovek....ale myslim ze tento aj cestuje za pacientami...lekarom never!sami nevedia co cloveku je, jedine co vedia je predpisat liek , ktory nepomaha a navyse ma kopu vedlajsich ucinkov...a najhorise na tom je ze kazdy o tom dobre vie a aj tak ide k lekarovi!ja im neverim ani vlastne mena 🙂

monika76
autor
5. okt 2012

@sonkasponka bola som u dvoch ! nie dakujem neprosím .

vvia
5. okt 2012

mne pomohol wobenzyn ci mozu aj deti neviem predpisala mi ich ako doplnkovu liecbu imunologicka k imunoru. imunor som nebrala lebo som zabudala a wobwnzym obvykle som si davala ako som mala a cuduj sa svete krvne kontrolne vysledky vysli super aj ked som tomu neverila a to pritom som bola pesimista lebo ja neuznavam ani umele vitaminy ani homeo ani nic take

vvia
5. okt 2012

@monika76 vid vyssie co som pridala snad pomoze skus sa spytat doktorky alebo v lekarni ja som brala 3x5

lubenka96
5. okt 2012

@monika76 Ahoj neviem ci ti nejako poradim,ale ja ked som bola mala mama mala somnou neustale podobny problem,chodila somnou roky k imunologovi a pomohol mi liek isoprinosine brala som ho denne odvtedy sa zlepsila aj imunita a ustupili aj choroby kedze som stale bola na infekcnom z niecim a fakt malo stacilo aby som nieco chytila....dovtedy

monika76
autor
6. okt 2012

@vvia viem o tom to sme tiež chceli skusit ale Wobenzin je potrebne prehltat a nieje možne ho drvit alebo pokusat.On ešte neviem tabletky papat a po dalsie pre 2 ročne dieta nie.Radila som sa s imunologičkou.Potom mi navrhla colostrum a ten berie.

monika76
autor
6. okt 2012

@lubenka96 ano o tom už tu písali kočky a skusim sa poinformovat v tej liečebni 😉

lubenka96
6. okt 2012

@monika76 prajem vela stastia mne to pomohlo 🙂

vvia
6. okt 2012

@monika76 no ved som pisala ze neviem ako pre deti ale jasnacka takto asi nie. 😒 snad sa uz mate lepsie a liecba zabrala. ja som zatial mimo imunoru a wobenzynu nic neskusala a dieta mam este len v brusku takze ine som nevedela poradit 🙂 drzim prsteky...

danu
8. okt 2012

Diskusiu zamykam na ziadost zakladatelky