S dieťaťom k liečiteľke kvôli spánku

Ahojte,chcem sa len opytat ci nahodou niekto nebol so svojim dietatkom u liecitelky kvoli zlemu nocnemu spanku pretrvavajucemu bez zjavnej priciny?mi uz nevieme co stym spankom,a viac ludi mi vravi ,ze mam skocit kliecitelke co pomohla aj im ,lebo ze ona moze dost vtomto pomoct!co si myslite o tom? :-|
lucia006autor
7. nov 2013
@kuwait no neviem lebo sme skusali aj tmu aj tlmene svetlo,momentalne mam vedla vmiestnosti zapnutu lapmu aby sme mali svetlo v spalni maly sa aj tak len hadze poplakava stona zvyja sa ,neviem co to :-|
lucia006autor
7. nov 2013
@katka1981 dakujem za utesujuce slova,ja viiem ze to vsetko pominid,len dakedy sa citim na zblaznenie s unavy :-|
katka1981
7. nov 2013
@lucia006, neboj, to sa mozno este budes dlhoooooo, ale, kludne sa moze stat ze o pol roka, ci o rok, bude tvoje dieta spat ako babika. Toto su veci, kt. ozaj nemozno predpokladat dopredu. Ak mas maminu alebo svoktu, kto by ti mohol pomoct aby si sa jednu dve noci vyspala, popros ich.
mirusska
7. nov 2013
@lucia006 ahoj, tak chcem pridať aj moju skúsenosť. Moja dcérka nespávala deň, noc, keď mala rok aj mesiac, rozhodli sme sa,že navštívime liečiteľa, išli sme až na Oravu, kde pán liečiteľ zobral bábiku, ako woodu to vyzeralo, pozeral na malú a chodil po ten bábike prstami.Najprv sa pýtal, či nám v rodine niekto nezomrel, hovorili sme, ze asi 2 dni pred narodením dcéry zomrela manželova starká...a toho sa chytil..že to ona jej nedá pokojne spať, že nebola dobrý človek a že nemôže nájsť pokoj...potom,že ja som nervózna/no bodaj by som nebola, keď mi dieťa nespí cele noci/ a dal ju lahnúť, zapálil taký papier a priložil jej to na pupok, vraj ťahá zlú energiu... 🙂 malá vrieskala celý ten čas čo to horelo, asi 10min. a on, že vidíte, to nechce zobrať dobrú energiu, tak sa bráni, chuj...to isté robil mne...a to už som bola nasratá, dieťa vystresované,manžel tiež. zobral od nas 150 eur a išli sme domov...asi na druhej zákrute ako sme odchádzali do nás skoro napálilo nákladné auto, minulo nás o chlp...plakali sme sme s mužom ako kone a vtedy sme si povedali, že to bolo asi znamenie od Boha..že viac na takéto veci nemáme chodiť , ani tomu veriť...malá aj naďalej nespávala...prestalo to ked mala rok aj 8 mesiacov...a teraz chvála bohu spi ako nikto... 🙂 tak len asi treba čakať...veľa síl... 😉
lucia006autor
7. nov 2013
@katka1981 nemam vpodstate nikoho a zijem aj vinom meste ako moja rodina ,teda vpodstate aj state inom :-|
lucia006autor
7. nov 2013
@mirusska boze strasne daco ,aky vymiselnici su ty ludia ,uz ani nerozmyslam zeby som aj sla aj ked mi je strane na prd stych noci :-|
veronika437
7. nov 2013
@lucia006
Ahoj!Ja som mala take iste problemy,len moj maly ma len 5 mesiacov.Vsetko mozne som vyskusala,okrem liecitela.Isla som nakoniec k nasej detskej lekarke,ktora je fakt veelmi dobra,a nahovorila m,aby som.kupila sirup Sedalia.Je to homeopatikum,pouziva sa vtedy,ked deti nevedia spat kvoli prerezavanie zubkov,ked su trosku aktivnejsi nez ostayne deticky,ked su citlivejsie na podnety.A nam.to pomahalo.Sice je tam.napisane ze od 1 rokov,mi sme pouzivali od 4 mes.ale len 7 dni rano a vecer davala som.sirup do mloe ka a pomohlo...Skoro prespi drobec celu noc,jedenkrat sa zobudi,vypije mliecko a spi dalej.Spi od pol 10 ej do pol 9 rano...A cez den spi 3x,z toho 2x1 hodinu,a jedenkrat 2-3 hodiny...A uz to nedavam,len na 7 dni som.to pouzivala...Super vecicka,maly je klidnejsi a usmiaty,nemusim.ho uspavat a ani neplakava tolko.Je to od firmy Boiron,a homeopatikum.Dufam ze som ti pomahala..
veronika437
7. nov 2013
@lucia006
A takisto som.bola unavena ako ty,uz som.bola na hranici zrutenia...Od drobceka nevedela som.ani navarit,ani prat a ani skoro na zachod som.nevedela dostat...Neuskodi malemu,ked davas podla navodu len par dni (max.10).Lebo viem ze aj mamina potrebuje trosku sa oddychnut...🙂
katka1981
7. nov 2013
@lucia006, nam tiez nikto nepomahal, neboj zvladnes to, modli sa a ak nevladzes, neupratuj, setri sa.
kuwait
8. nov 2013
@lucia006 skus tam kde spi mu nechat zazate svetlo aby tam mal svetlo ako cez den,kedze za svetla spi normalne,skus to,ja ked som bola mala som dokazala spat len za plneho svetla v momente ked zhasli som sa zobudila a zaspala som len ked zas rozsvietili.
lucia006autor
8. nov 2013
@veronika437 no ta unava je des a ja som hotova uz vyse roka tiez pred tym ked bol mensi som nemala cas anina wc bud snim ,alebo vobec teraz uz sa kusok zahraje co chodi,len tie noci su na prd uz som hotova zo zivota.skusali sme vseliake homeo viburcol cipky sedativ pc nervohel geli na zubky a nIC !pocula som aj otom sirupe sedalia no niektorym detickam zaberie jedno inemu druhe takze to je take,z treba len skusat !mozno na nasho nezaberie nic ,len musim preckat obdobie len sa mi to zda ako vecnost ten rok :-|
lucia006autor
8. nov 2013
@kuwait no mi sme za ten rok co ho mame skusali kadeco aj prinom zapalene aj vedla stale to bolo zial rovnake :-|
veronika437
8. nov 2013
@lucia006
Tak.to nemoze byt ruzove...😞.Nam pomahalo,odvtedy je fajn.Kamaratka najprv poradila caj medovku lekarsku,ale to nam vobec nepomohlo.Potom.som.presla na Sedalia.A odvtedy mame aj denny rezim,ked nahodou vynecha jedno spanie tak vtedy je noc trosku horsia.Mate neaky denny rezim?Kamaratkyn syn bol aky osty a potom jej poradili,nech malemu da do postielky najoblubenejsiu hracku,neaky plisak.S tym.drobec spi,a nespavost presiel.mu za tyzden...
slozika
8. nov 2013
@lucia006 skusteliek peritol, davaju to detom co nevedia v noci spat, alebo ked maju cez den bolesti zaludka z o stresu, ci strachu. je to na lek, predpis, ale da sa zohnat, ked mate znameho, ono to je povodne liek na alergiu ale zistili ze ma vedlajsie ucinky , ze ukludnuje a zbavuje deti nocneho desu, tak to pouzivaju nato. mozno ked poprosite detsku, predpise Vam to. Nasa ma na strach zo skoly a psychosomaticke bolesti brucha a susedke som hovorila, ze to mavaju male deticky na nocny des, a isla k pediatricke, poprosila a predpisala to, ono to dieta si musi zvyknut ze prespi a ked vysadite, by to malo nadalej fungovat. nehladajte v tom nadprirodzene veci, deticky to mavaju, aj moj syn horsie spaval, dcerky zas jak zabite. kazde dieta je ine
slozika
8. nov 2013
@lucia006 je bezne ze rocne deti neprespia celu noc a vymyslaju. hlavne chlapci. Ide aj oto naco je dieta zvyknute. dcerku sme uspavali a potom sme sa jej nezbavili do jej 6 rokov. 2.3 dieta sme uz neuspavali, od narodenia boli zvyknuty ze sme ich dali do postielky, zhasli a isle spat a takto nam nikdy nevymyslali. A este ma napadlo, moj syn sa stale mrvil, jeho trapilo az do 18 mes brusko, nemohol ani karfiol ako ine deti, stale s sa budil s placom, to iste zo zubkami, non stop. nie je v tom nic nadprirodzene, urcite by som to neriesila takouto cestou
lucia006autor
9. nov 2013
@veronika437 no tej caj smedovky sme aj mi davali a nic 😉 oblubeneho plysaka nema ,pretoze on sa zvykne hrat sniecim uplne inym 😉 no a kiez by aj unas preslo potom sirupceku aj ked pochybujem ,lebo mal uz vselijake homeo a nic ,denny rezim ma uz davno dvakra denne este spi vpresny cas
lucia006autor
9. nov 2013
@slozika dakujem z radu a skusenost ,no viem ze vsetky deticky neprespia noc vroku ,mne nevadi ze mu este dvakrr davam vnoci mliecko ,mne skor vadi to ked kazdu polhodku hodku s budi splacom mrncanim ,medzi tym sa koti minutku nieje na stejnom mieste este len zadriemem uz zase krici ,suslavanim problem nieje ani nebol polozim dopostielky dm flasku smlieckom a spinka tak isto aj cez den ,
slozika
9. nov 2013
@lucia006 preto skuste ten peritol, toto davaju detom na nocny des, je tu otom aj diskusia na mk, kedysi som citala. malo by to pomoct
lucia006autor
9. nov 2013
@slozika dnes rano som bola vlekarni sa poradit ci peritol alebo sedaliu sirup ,lekarnicka plvedala ak vminulostinpomohli tabletkove homeo chamomilie tak sedaliu potom nie ,ale ten peritol mam ho doma tak uvidime snad po par dnoch sa dostavi ako taky vysledok,lebo tato noc bola tiez na prd ,nechce sa dat hladkat ,nechce pit jest len tolko co vzdy vypije,a stale len sa mrvi place potom naraz prestane spi a opakuje sa to od polnoci az dorana niekedy aj skor ako opolnoci, :-| tak vyskusame ,tiez som citala ako sa prejavuje nocny des a pasuje to na mojho syna lea,tak dnes vecer mu to zacnem davat drzte palce
slozika
9. nov 2013
@lucia006 a co vam daly, sirup ci kvapky? a dali bez problemov? je to na predpi. ake Vam dali davkovanie? podla mna by to malo pomoct, nasa to mala na psychosom. bolesti brucha z nervov, ale bola vseobecne kludnejsia, nechcela ani jest a dostala aj chut do jedla nastastie. toto by Vam malo pomoct.
lucia006autor
9. nov 2013
@slozika no na predpis to nieje , dali mi to vlekarni sirup,jedna kavova lyzicka ored spanim,ja pevne dufam ,ze pomoze ,lebosa uz necitim velmi dobre ztej nespavosti :-|
slozika
9. nov 2013
@lucia006 no nasa ma uz tabletky, zvlastne, unas daju len na predpis. mozno sirup nie, neviem, tak skusajte, ono to potrva par dni, ked zacnu zaberat. Dajte mi potom vediet , ako sa to posunulo.
lucia006autor
10. nov 2013
@slozika ano stym pocitam,ze to nezaberie ihned,ale dufam ze neskor zaberie,no ten sirup je od 1roku az pre dospievajuce deti
jarabatinka
26. júl 2014
selena263
27. júl 2014
@jarabatinka Ahoj, mas nejaku otazku ku mne? Tuto temu uz nesledujem, to co som pisala predtym stale plati, od navstevy spominanej pani Laury spi mala uplne bez problemov, nas problem je uz davno vyrieseny, vdaka Bohu. Nasa mala mala tiez priznaky ako nocny des, bolo hrozne sa na to pozerat aj to pocuvat, nikdy predtym ani potom som ju tak nepocula plakat, ani na ruky sa nechcela dat vziat, stali sme nad nou bezradni 4 dospeli a fakt sme nevedeli ako jej pomoct, muz chcel volat sanitku 😞 Tazko sa mi na to spomina.
Samozrejme, je na zodpovednosti kazdeho rodica, ako sa k takemuto problemu postavi a ako ho bude riesit. Dievcata tu spominaju sirupy a lieky, mne osobne sa to nepozdava dieta od malicka "dopovat", podla mna psychika a nervova sustava sa este len vyvija, nie je treba ju este oblbovat farmaceutikami. To je moj nazor, nemusite s nim suhlasit. Prave preto som volila liecitelku, malej som nemusela nic davat, v nasom pripade stacilo dva tyzdne uprimnej modlitby, ja som silno veriaca a len Bohu dakujem za uzdravenie mojho dietata, nie farmaceutickemu priemyslu.
janinah
27. júl 2014
Verím,že deti vidia niečo viac ako dospelí,ale napíšem skúsenosť...ako babetko som vrieskala do nepríčetnosti a nechcela som spať- kým moja mamka nezistila,že sa bojím obliečok v postieľke,boli tam veľké červené kvety 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli