Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

mbta
22. jan 2017

@olivia77 omylom so ti skocila do debaty ,ty si sa pytala debnicky asi 😉 RA je reumatoidna artritida,skratka... ta vilcakora ,som myslela ze dracia krv je nazov v jazyku domorodcov,kde rastie 🙂

mbta
22. jan 2017

pardon ,vilcakora je macaci pazur,sa mi to splietlo🙂

olivia77
22. jan 2017

@mbta, aha, to nevadi vobec, tak ci tak ma to zaujimalo, ak viem, tak rada vzdy poradim 🙂

debnicka
23. jan 2017

@olivia77 hľadám liečiteľa na liečbu schizofrénie , áno ja viem je potrebný aj psychiater ale chcela by som vedieť či nie sú aj nejaké alternatívne spôsoby alebo liečitelia ktorý by mohli pomôcť pri liečbe

olivia77
23. jan 2017

@debnicka, odkial si?

babulieninka
28. jan 2017

@olivia77 z Kosic

olivia77
28. jan 2017

@debnicka, skusala si homeopatiu?

janasu
2. feb 2017

ahojte- pozná niekto dobrého liečitela čo dokáže liečit aj na dialku?

olivia77
2. feb 2017

@janasu, ano poznam... ak chces, napis mi spravu...

ivankalili
7. feb 2017

@lentilienka ahoj
Poslala by si mi prosim číslo na tu pani doktorku ????

tamaraaa
6. mar 2017

Ahojte,
Poculi ste o niekom, kto sa venuje,alebo by vedel pomoct s razstepom chrbtice prosim?

kasssija
19. mar 2017

@janasu gloria jarka email je gloria.jarka@gmail.com

kasssija
19. mar 2017

Dobra liecitelka je Gloria jarka , uz som ju tu davnejsie spominala ale davam info znova aby sa clovek nemusel hrabat v historii. Vie zdiagnostikovat cloveka, chodia jej obrazce lieci rukami, vela ludom pomohla vratane mna a mojej rodiny. Dve kamaratky nemohli mat deti a vdaka nej behom 3 mesiacov otehotneli , drzali sa rad ktore im dala. Je to clovek scitany, a jeden z mala ktory je medium vidi veci co nevidia lekari. Kontak na nu je 0902853549 alebo na jej sekretarku Mirku 0918 775 706 .

tamaraaa
26. mar 2017

@kasssija vdaka za vas prispevok, kontakt aj referencie, myslite ze by pani Gloria Jarka vedela pomoct aj babatku v brusku?netusite ci.s.tym ma skusenost?

mirushkan
1. apr 2017

Dobrá liečiteľka je Gloria Jarka pomohla mi s chronickým zápalmi dýchacích ciest s ktorými som bojovala veľmi dlho. Kontakt som nasla na tomto fóre za čo ďakujem. Cisli na ňu je 0902 853 549, poprípade email gloria. Jarka@gmail.com.

kasssija
1. apr 2017

@tamaraaa to vám neviem povedať, skúste sa opýtať priamo Gloria Jarky. Pekný den

sasulka2288
2. apr 2017

Ahojte. Mne velmi pomohla gloriajarka. Je to podla mna liecitelka na vysokej urovni.Hned vam povie ze v com je problem a ako ho vyriesit. Fakt odporucam 😉

tinamin
8. apr 2017

@mannu ahoj prosi ta podarilo sa ti tvoj problem vyriesit. Viem i com hovoris a uz som vyskusala vsetko dostupne ale mam pocit ze zbytocne. Nic mi nepomohlo. Dakujem

aisha2424
12. máj 2017

Nepozna niekto liecitelku Galinu Krasnokutsku z Rimavskej Soboty? Ake s nou mate skusenosti? A neviete nahodou ake vitaminove doplnky ponuka?

mirka135
16. máj 2017

@mirushkan ahoj prosím ťa ako to u nej funguje?koľko sa platí a kde má "sídlo"? ďakujem

aisha2424
16. máj 2017

@mirka135 písala som správu

danaa2811
20. máj 2017

mozete mi poradit nejaku leiecitelku v okrese bardejov???

zuzanka88888
8. jún 2017

ak máte zdravotne problemy poprosím 0944052045

diabambulka
1. sep 2017

@lentilienka Ahojky poprosila by som kontakt na doktorku-liecitelku dakujeeem je to súrne, dnes u mna bola zachranka a maju podozrenie na nic príjemne ,tento rok ma uz obohatil o dve nové diagnózy, súrne potrebujem pomôcť ďakujem veľmi pekne

olivia77
1. sep 2017
diabambulka
2. sep 2017

@olivia77 dakujem a mate skusenosti s nim?

olivia77
2. sep 2017

@diabambulka, ano😉aj moja babka k nemu chodila...

keira
7. sep 2017

nepozna niekto liecitela Janka z Trnovca?

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dancadanus
28. sep 2017

@anton3 Dobry den, prosim neviete novy kontakt na p.Petra? To cislo uz neexistuje.velmi by ste mi pomohol