Ako často a ako dlho cvičiť?

doda818
Moderátor
5. aug 2020

Koľko času denne/týždenne venujete cvičeniu a pohybu ako takému? Máte pravidelne vyhradený čas,alebo ako máte chuť? Cvičíte kvôli zdraviu a radosti alebo za účelom zmeny postavy? 🙂 Poteším 💙

petrinkali
18. aug 2020

@doda818 ja sa snažím každý deň hýbať a je jedno ako, niekedy len prechádzka inokedy aj hodinka behu/jogy. Na YouTube sú výborné videa napr. 5 alebo 10minutove cvičenia ktoré často cvičím vždy keď mám chvíľku času, takto sa mi to pekne na hromadí aj na 20-30min denne. Keby som si ale naplánovala od cvičiť naraz 30min tak by som to asi tak často neodcvicila.

andel7766
18. aug 2020

@doda818 6x tyzdenne 30 minut cvicim tabatu, popripade 20 minut posilnovacie cviky s cinkami, ked tabatu vynecham..vsetko doma v ramci casu, ked mi maly spi 🙂 som rok po porode, pred porodom som aktivne cvicila..teraz sa chcem dostat naspat do formy, skor sa mi nedalo kvoli mensim zdravotnym problemom..

mycuskaa
18. aug 2020

ja chodim 2x tyzdenne na skupinove cvicenie s vlastnou vahou a obcas cinky a zavazia 60minut. Striedanie siloveho cvicenia, tabaty, kruhovy trening a tak. Chodim uz rok a pol a samozrejme vidim ze moje telo je pevnejsie. No ja nechudnem iba spevnujem a udrzujem 😊

adyna3
18. aug 2020

2-3x za tyzden silove v posilke asi tak 70minut a raz do tyzdna beham asi tak pol hodinku ...cvicenie mam rada a pri behu sa citim nesmierne stastna 😊

katarinka289
19. aug 2020

Ja chodim na skupinovy trening...kruhovy,tabatu a chodila som na jumping,no zrusili ho u nas.Celkovo 4x tyzdenne hodinu.Najskor pre postavu,neskor preto,ze ma to zacalo bavit

kiwi3
19. aug 2020

5-6x tyzdenne, vacsinou power joga hodinu alebo beh + joga hodinu alebo bicykel (to aj 6-hodinove vylety)

mirka211
19. aug 2020

2x v týždni jumping 60 minút a aspoň 3x hodina bicykel. Nemám tak bolesti chrbta

balkica
19. aug 2020

6x do tyzdna, vecer pri telke 15m cviky z bubble butt alebo stepper 🙂 Za ucelom spevnenia postavy 👌