Aká je šanca otehotnieť počas užívania antikoncepcie?

blazonko1994
14. mar 2015

Aka je sanca ze otehotniem pocas uzivania antikoncepcie? Podla vsetkeho mam asi 9 priznakov tehotenstva.

danielka0511
14. mar 2015

Ahoj , asi by si si mala urobit test - ak ten bude pozitivny - tak urcite si tehotna.
Moja znama otehotnela 2x pocas uzivania antikoncepcie.
Drzim palce.
Daniela

tinushka13
14. mar 2015

áno, počas antiky sa dá otehotnieeť. ale aké sú štatistiky netuším. Treba ísť k Dr. alebo urobiť si test. tu ti to nikto nepotvrdí.. 😎

lavinis
14. mar 2015

@blazonko1994 keby boli tehotné všetky, čo tu každý mesiac popisujú všetky učebnicové príznaky tehotenstva, tak sme najľudnatejšia krajina sveta 😉 treba si spraviť test.

lady511
14. mar 2015

@blazonko1994 nikdy soms a nespoliehala ani sa nebudem spoliehat na žiuadne príznaky pro dcere som skoro ani žiadne nemala,,vždy ked mi meškali dlhšie som si spravila test a vedela som na čom som,,

blazonko1994
autor
14. mar 2015

lebo ja mam ze unava jak hovadi,bolest hlavy,trochu vacsie prsia,citlive,nechut do jedla,ranna nevolnost,bolesti v podbrusku...neviem co si mam mysliet...priatel si mysli ze to vsetko mam z antiky ale ja fakt neviem a moja doktorka ma dovolenku este tyzden a ten doktor co ju zastupuje ma zobere len v akutnom pripade :/

jasminet
14. mar 2015

@blazonko1994 na urobenie domaceho tehotenskeho testu nepotrebujes doktora, staci muza poslat do lekarne 😉

blazonko1994
autor
14. mar 2015

test som si robila 2 krat a zatial bol negativny

lavinis
14. mar 2015

tak s toľkými príznakmi už by tie testy mali byť pozitívne 😉 závisí, koľko dní ti to mešká...