Akú antikoncepciu, keď kojím?

79bublinka
24. aug 2014

Prosim aka antikon.je dobra ked kojim??dakujem

stanulka27
24. aug 2014

ja uzivam desiret tbl.a kojim a neman ziadne problemy

evittam
24. aug 2014

Ahojky, ja tiež beriem desirett, a tiež som spokojná.

anjelik2509
24. aug 2014

ja som mala azaliu a aj cerazette, ale už nikdy viac.....zvolila som si radšej prezervatívy....Alebo je aj spermicídny krém a kapsuly volá sa to pharmatex

bona
24. aug 2014

Brala som najprv Cerazette, mala chvilku vypadok, tak som presla na Azaliu (co je vlastne uplne to iste, len iny vyrobca) a som spokojna, bez problemov.

evkajanka
24. aug 2014

ak mozem poradit z vlastnej skusenosi vyvarujte sa HAK. mne sa za pol roka spravila na krku krvna zrazenina. nici to telo. je to svinstvo. suhlasim s anjelik2509 , pharmatex kapsule su super. 🙂

monika0612
24. aug 2014

Mne Gynekolog neodporučil žiadnu kým kojím. Môže znížiť tvorbu MM.

janinah
24. aug 2014

Pharmatex, určite nie hormonálnu....

lulu369
24. aug 2014

Ahojte, jedna kamoška má nejakú novú antikoncepciu - nehormonálnu. Ukazovala mi to, má to len cca 3 mesiace a nejde si ju vynachváliť...tu je stránka kde sa dá aj objednať http://www.pharmadeen.sk/tovar/14/caya-diafragm...

hviezdicka111
25. aug 2014

osobne by som uz ziadnu hak v zivote nedala do ust...a mam najradsej odpovede typu...ja beriem a bez problemov, alebo som spokojna.....aj ja som brala bez problemov 7-8rokov cca...a bola som nadmieru spokojna...ziadne neziaduce ucinky, ani som len nepribrala, cudovala som sa vsetkym zenam, ktore na hak nadavali...ale po vysadeni som zistila, aky humus som cele tie roky brala...ked sa objavilo neskutocne mnozstvo zdrav. problemov...takze fakt je, ze nici to cele telo...urcite radsej nieco nehormonalne, ako hak...

dafnea
25. aug 2014

ja by som hak nejedla.fuj. Dobrovolne si skodit je chore. Ale pre istotu je dobra antik. pharmatex. Je lokalna a velmi spolahliva. Skus si najst aj tu diskusiu. My ju uz par mes. pouzivame.