Alternatívna antikoncepcia - skúsenosti

25. jún 2021

Žienky chcela som sa spýtať či máte skúsenosť s pharmatex a či bol spoľahlivý? Rozmýšľam nad tým... Lebo HAK sa bojím zo zdravotných dôvodov.

Všetky diskusie sú staré tak by ma zaujímalo niečo nové? A ako riešite umývanie? Keď sa nesmie mydlo pouzivat. Kombinujte aj s kondómom?

Ale ak máte niekto nejakú dobrú spoľahlivú antiku kľudne napíšte....
Ďakujem za každú radu a odpoveď...

lorin29
25. jún 2021

Ja som používala pharmatex a bol spoľahlivý... Nemali sme okrem toho nič.. A to s tým mydlom trochu nechapem😁

autor
25. jún 2021

@lorin29 že sa nesmie používať mydlo na intímnu hygienu. Či existuje nejaká alternatíva mydla na intímnu hygienu alebo iba čistá voda.....

janai1
25. jún 2021

Normálne sa máš umývať... Keď si dáš ten pharmatex a pôjdeš sa umyť a použiješ mydlo tak si ho musíš dat znovu... To nie je tak, že už nikdy sa neumyjes 😀

janai1
25. jún 2021

Samozrejme len ak aj po sprche máš sex... Nieže si ho tam budeš kydať 24/7😅

autor
25. jún 2021

Oki.. a máte s tým skúsenosti? Kombinujte s niečím či je aj samostatne spoľahlivý?

opica_skorica
25. jún 2021

Lactacyd

opica_skorica
25. jún 2021

Ked hladas daco overene na umyvanie int.partii

autor
25. jún 2021

@opica_skorica dakujem

janai1
25. jún 2021

Ja by som tomu neverila vôbec... Beriem HAK

hivanik
25. jún 2021

Hygiena vonkajších pohlavných orgánov po pohlavnom styku je možná iba bez použitia mydla. Musíte zabrániť kontaktu mydla s vagínou, a to ako pred stykom, tak aj po ňom, lebo mydlo i v stopových množstvách ničí liečivo.
S výplachom pošvy po pohlavnom styku je treba počkať najmenej 2 hodiny.
~pribalovy leták ~

linda117
25. jún 2021

My sme roky pouzivali pharmatex a neotehotnela som, ale teda bolo to strasne nepohodlne ked to furt vytekalo. Ja odporucam silikonovy pesar (napr ja mam dobru skusenost s Caya). Len ho jemne potries spermicidnym gelom a zavedies, po styku ho este par hodin nesmies vybrat

autor
25. jún 2021

@linda117 a používali ste ho samostatné či kombinovane? Myslím ten pharmatex

linda117
25. jún 2021

Samostatne, ale vacsinou sme mali prerusovany styk, hlavne pocas plodnych dni

sedmokraska05
Odpoveď bola odstránená
Zobraz