Antikoncepcia a hnedý výtok. Je to normálne?

maajka000
18. okt 2017

Ahojte mamicky neviem ci to tu uz bolo ale ja uz fakt neviem..zacala som prvy krat v zivote uzivat hak...nakolko som chcela byt chranena a napravit menstruacny cyklus..len problem je v tom dva tyzdne v pohode a teraz posledne dva tyzdne v kuse hnedy vytok...a krv...kazdy den...volala som doktorke ze aky mam problem a ona my povedala vraj je to normalne telo si zvyka a cisti sa...ale dva tyzdne ??vsak to ani nemusim uzivat aj tak nemozem z chlapom spavat...o dva dni my koncia lieki a ma vraj prist ta menstruacia...zeny pytam sa mam pokracovat dalej v uzivani po 7dnoch...je to normalne alebo to mam prestat uzivat...mala ste uz niektora taky problem ??-dakujem velmi pekne

sivypegas
22. okt 2017

@jajka257
@jajka257 baetko to je len o pohodlnosti.My tiez mame planovane jedno dieta,ked sme nechceli,nemali sme,stacilo si dat pozor,ked sme chceli,zasarilonsa na prvu supu,asi som tiez potom “super plodna” A moja babka mala 10deti a akosi ich vychovala.

evittam
22. okt 2017

@sivypegas Toto ma naozaj nezaujima ci kupujes igelitky alebo nie. Ostatne som uz napisala.

sivypegas
22. okt 2017

@evittam ja verim ze som b tebe vzbudila aspon male jadierko pochybnosti a zacnes nad hak premyslat aj v inom vyzname a mozno zacnes robit aj osvetu v tejto veci. bye,bye

maajka000
autor
22. okt 2017

@dana90 dienorette

dana90
23. okt 2017

Ja mam karhlu ale ak mam pravdu povedat kebyze nemusim koli cyklu tak ju neuzivam

sivypegas
23. okt 2017

@dana90 a preco kvoli cylli ju musis uzivat?ved deti dve mas,tak uz ak nechces 3 tak hadam je jedno ci mas pravidelny alebo nepravidelny cyklus,ci? Nemusis ratat ovulaciu a plodne ,neplodne dni a pod.Okrem toho nicos si pecen a koagulcne fktory este k tomu cigu a tromboza ako vysita.

aduska121
23. okt 2017

@maajka000 dienorette uzivam aj ja menstruacia mi haprovala prve tri mesiace a teraz mam presnejsie nastaveny cyklus nez hodinky v mobile🙂 telo si musi zvyknut

dana90
24. okt 2017

@sivypegas ano koli cyklu....ked som nemala hak musela som chodit kazdy mesiac na vyvolavacku inak by menzes neprisiel.....a k tomu zdraviu....uz mam zdravotne problemi....a to dokonca musim uzivat hak tak ze tri balenia po sebe a tyzden pauza lebo pred ms som dva dni odpisana stavy ako by som chripku mala...tak koli tomu

maajka000
autor
24. okt 2017

@aduska121 takze ak aj menstruacia nepride za tych 7dni mam zacat uzivat dalej antiku tak ako mam...kludne sa moze stat ze nepride aj pocas vynechania ?

aduska121
24. okt 2017

@maajka000 ano na 8.den si daj