Hnedý výtok a možné tehu

nikolab0605
12. apr 2018

Pred menštruáciou som mala dve dni hnedý výtok potom som začala krvácať normalne ale iba 3 dni menstruaciu mávam na cas a prvky krát som tak mala menstruacia mi trvá 5 dni a teraz po menstruacii spinim zase do hnedá co to moze znamenať ? Mozem byt tehotná ?

vyvka
12. apr 2018

Skus tehu test

monane
12. apr 2018

môžeš, no môže top byť aj niečo iné. nemohla si prechladnúť? sprav si pre istotu tehu test a ak sa nič neukáže skús ísť na gyndu, nech ťa vyšetria

5ka500
12. apr 2018

Mne dal na to spinenie pred menstruaciou doki dufaston tabletky...... tiez som mala aj 8 dni pred menstr spinenie.....

adika84
12. apr 2018

Aj ja to tak mávam že najskôr hnedé špinenie potom krv 2-3 dní a potom zase len špinenie. Nemusí to nič znamenať.

nikolab0605
autor
12. apr 2018

Skúsim dám vedieť baby 😉

nikolab0605
autor
13. apr 2018

Tak ze baby robila som si včera test Niesom tehotná ale dnes rano som mala výtok priesvitný a trochu krvy v ňom ... ja som odcestovana tak neviem či sa mám báť a odcestovať na sk ku gynekológovi alebo to je lebo budem mat ovulaciu

denny_0019
25. sep 2018

Ahojte mám 11dni po menstruacii no pár dni potom som mala hnedy vytok nie vkuse len som cítila že niečo zo mna vyšlo tak som šla na záchod a mala som hnedý výtok na gatkach a na papieri po utreti potom zase nič no včera večer som išla na záchod utrela som sa a zase nieje ho veľa čo to môže byť? Môže ísť ešte o zvysok menstruacii test som si včera robila bol negativny pohlavný styk sme mali deň pred menstruaciou nechraneny ale neurobil sa do mna a tak deň po menstruacii taktiež nie do mna...ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre