Antikoncepcia a nepravidelné bitie srdca

fashionshop88
28. jan 2024

Ako 2r som bola operovana na srdce, chodim na kontrolu ku kardio, všetko je v poriadku, ide o niečo iné .... Začalo to pred pár dňami keď som zhodou okolností začala užívať aj antikoncepciu. Začala som pociťovať ešte nepravidelnejsie bitie srdca , akoby mi preskočilo. Zabudla som na začiatok napísať, že od malička sa hrbím a teda bolesť chrbta nieje pre mňa nič nezname. Pociťujem bolesť krčnej chrbtice, medzi looatkami až do ramien , + mierny tlak na hrudi + to búšenie srdca / preskočenie, cítim ako mi srdce bije až v hrdle to cítim. Keď si ľahnem na pravý bok upraví sa to a bije tak ako aj predtým , keď si ale ľahnem na ľavý bok tak je to katastrofa, preskakuje, bije akoby mi chcelo vyskočiť... Cítim tú krčnú, hrudnú ,až do hlavy akoby mi to aj vystreľovali, také zvláštne to je. Chrbát má bolieva, mám doma 10kg krásku takže nanosim sa jej za deň dosť. Večer keď ju uspavam tak môj chrbát trpi 🙈 už som mala všelijaké scenáre, či to nemôže byť srdce, že zas nejaký problém atď atď ... Ale keďže je všetko ok tak patram čo by to mohlo byť.. a áno, doktora samozrejme navštívim cimskor ... Nemáte niekto skúsenosť s niečím podobným? Čo to bolo ?

janinah
28. jan 2024

Nemám skúsenosť.ale okamžite by som HAK vysadila

fashionshop88
autor
28. jan 2024

@janinah to sa stalo hneď