Antikoncepcia a zdravotné problémy

janickacrazy
10. máj 2017

Ahojte baby, pred 4 mesiacmi som začala brať antiku po 10 rokoch. Odvtedy mám ale samé zdravotné problémy, ktoré som predtým nemala, roky som nebola u doktora, teraz sa na mna všetko lepí. Mala som zápal močových ciest, neskutočné bolesti, musela som brať ATB, potom zase mykozy, ktoré dlho neprechádzali, potom bolesti chrbta ale také, že som nevládala vstať z postele. Do toho zápal dasien, potom migréna a v kuse niečo. Naozaj neviem, či som už paranoidná, alebo to može mať súvis s tou antikou, žeby mi nejak rozhádzala hormony a narobila v tele takúto šarapatu. Má niekto podobnú skúsenosť? Myslíte, že ju mám vysadiť? Alebo je to len náhoda?

saska.t
10. máj 2017

@janickacrazy najjednoduchsia cesta je ju vysadit a pockat co sa udeje, je predsa jasne ze je to chemia a niekto ju zvlada bez problemov ,niekto to nezvlada vobec a poznam dost takych pripadov. Netvrdim ze vsetko je z toho,ale vela z toho byt moze

janinah
10. máj 2017

je to svinstvo....toľko organizmu neprirodzenej chémie sa musí kdesi odzrkadliť,kto si myslí,že nie,nech si počká do 40tky 50tky ...len mnohé tie problémy nik s HAK nespája /názor môjho gynekologa/
vysaď to hneď a" napravuj škody" ....

janickacrazy
autor
10. máj 2017

@janinah No veru, idem ju vysadiť, síce mám ešte 2 blistre, tak som to chcela už dobrať, ale asi sa na to vykašlem už hned. Ja už mám 40 a možno aj preto mi to nerobí dobre, len som chcela vedieť, či mala niektorá podobné problémy. V letáku síce píšu kadejaké vedľajšie účinky, ale tie som nemala, skor úplne iné. No som zvedavá, čo bude, ked ju vysadím. Dúfam, že budem zase ako rybička.

evitka83
11. máj 2017

@janickacrazy pred rokom som vysadila, brala som to rok. Doteraz sa davan dokopy. Travenie, plet a pod. Nikdy viac

veeya
11. máj 2017

Smer- gynekolog- zmena HAK, prípadne formy HAK.
Sama od seba nevysadzaj.