Antikoncepcia Lindynette a možnosť otehotnenia

patkaaktap
30. máj 2017

Dobrý večer, prosím Vás chcela by som sa opýtať. Začala som užívať antikoncepciu lindynette na 3 deň menštruácie ako mi poradil môj doktor. Dnes ráno mi menštruácia skončila 7 deň ( dnes som vzala 5 tabletku antikoncepcie) a večer sme mali nechránený pohlavný styk. Priateľa však začalo neskutočne niečo štípať a tak nevedel či do mňa niečo vpustil alebo nie pretože v tej chvíli si ho necítil. Nevieme či z jeho penisu vyšli spermie, alebo moja tekutina pri vzrušení, keď sa snažil vytlačiť tu tekutinu aby sme zistili čo to je. Neviem, keď sa do mňa urobil je možnosť otehotnenia ? a môžem užiť tabletku PO aj napriek tomu že užívam antikoncepciu a ako pokračovať, vedel by niekto o niečom ? .........

veronikaszabova
30. máj 2017

@patkaaktap netreba nic riesit, uzivas antiku.
Nestresuj ;)

ema234
30. máj 2017

@veronikaszabova uzivas antiku takze by som sa nebala, na to je. 🙂

veronikaszabova
30. máj 2017

@ema234 asi si chcela oznacit @patkaaktap ;) ;)

ema234
30. máj 2017

@veronikaszabova asi urcite ano, dik 🙂

zuzkavladko
30. máj 2017

Antikoncepcii sice treba par dni, aby zaucinkovala, ale tak skoro po menstruacii si nemyslim, ze by si mala plodne dni. Kazdopadne ak sa bojis tehotenstva, tabletka PO je urcite namieste, mam kamosky, ktore to takto riesili. Lepsie byt pripravena ako prekvapena. Ale priprav sa na rozhadzany cyklus po uziti. BTW ak mal tvoj partner bolesti pri styku, nech leti k doktorovi...a ty zrejme tiez....

ebi88
30. máj 2017

Ak si zacala brat podla pokynov mala by si byt chranena ihned. Precitaj si letak. Ja ked som brala tak bud zacinas orvy den menzesu- chranena si ihned, alebi zacnes kedykolvek iny den - ale beries sedem dni kym zacne ucinkovat.

fomelka
31. máj 2017

Mala by normálne účinkovať 🙂 Tabletku po môžeš užiť aj keď máš antikoncepciu ale treba si uvedomiť, že to nie je sranda a porobí to riadne trampoty s hormónmi a neužíva sa len tak takže si dobre rozmysli či ju použiješ ale tú si tiež treba dať do určitého času tak aby si to stihla ak sa pre ňu rozhodneš