Antikoncepcia Mistra

morskapanna
9. máj 2013

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemáte niektora skúsenost s antikoncepciou Mistra,a ak áno aké? Ďakujem za odpovede

nena82
11. dec 2013

Dobrý deň, mohla by som sa spýtať odkiaľ ste? Možno by bol možný aj osobný odber.

mylove321
3. jan 2014

ja som nepribrala pri mistre a to som brala 3 mesiace. kvoli pleti, mastna a chlpky (muzske ako brada, proste sice jemne, zacinajuce, ale snad nemusim mat cely knir s dlhou bradou aby som to zacala riesit...ziaden rozmar), proste znizovanie muzskych pohlavnych hormonov, snad sa chapeme...v tom zmysle...kvoli ziadnemu priatelovi by som nebrala. nechcela by som takeho muza, co si nechce kvoli mne davat kondom. myslim si, ze je to sebecke.a inak mi to troska pomohlo a potom sa to vratilo do normalu. je to strasne drahe. 10e je pre mna vela. teraz idem za koznou po roaccutane a ked toto zlyha, tak uz neviem, lebo aj liecbu progesteronom mam za sebou aj vseliake kozmeticke pripravky, aj duacgel. ten mi pomohol, zineryt nie, lebo smrdel a nemohla som to vystat, tak som si to nedavala...

miriama3
18. jan 2014

ahojte,chcem sa opytat ci nemate niekto na predaj HAK info mimma@centrum.sk

en1987
28. jan 2014

ahojte baby, ak by ste mali zaujem, ponukam na predaj 5platkov Mistry..v cene 41,50eur aj s postou..v pripade zaujmu piste IP..

radka752
28. jan 2014

Ahojte. Ja už 5. deň užívam Mistru a asi dva dni pociťujem napätie v podbrušku, bolesť krížov a akoby som mala "ťažký žalúdok" . Môže to byť preto, že si na ň telo zvyká? Predtým som brala Artiziu a nič také som necítila, žiaľ musela som ju vysadiť, lebo sa mi začali vracať problémy, ktoré som mala pred užívaním HAK. Ak mi to do niekoľkých dní neprejde asi zavolám doktorovi. Máte podobné skúsenosti?

michaelakvietok
29. jan 2014

ja beriem MISTRU 6 mesiacov a vrelo odporúčam. Prvý týždeň - dva teda nič moc, nechuť k jedlu, pocit na zvracanie. Lekár ma upozornil že telo si zvyká na antikoncepciu aj 3 mesiace. Nna to však prešlo za tie dva týždne. Predpísal mi ju kvôli silnej, dlhej a bolestivej menštruácii, vraj tým hormónom sa aj liečia nejaké poruchy, krvácania ( myslím endomentrióza alebo tak niečo ).
No teraz si neviem vynachváliť. Ani neviem že mám menzes. Trvá to tak dva dni a úplne bez bolestí, čo som dovtedy teda nepoznala. Odporúčam ak má niekto bolesti a dlhú bolestivú menštruáciu.

radka752
31. jan 2014

@michaelakvietok Ahoj. Ja užívam Mistru 1. týždeň a cítim bolesti v podbrušku, krížoch a je mi zle zo všetkého čo zjem - ešte aj z hrianky ... najnovšie ma začali bolieť nohy a som neuveriteľne unavená. Uvažovala som nad tým, že by som pre istotu zavolala doktorovi v pondelok, čo by na tie moje "stavy" povedal on. pri predchádzajúcej HAK mi nebolo vôbec nič a pri tejto HAK sa cítim akoby som mala každú chvíľu dostať menštruáciu.

michaelakvietok
31. jan 2014

tak to je dosť podobné, trvalo to tak dva týždne. Prsia som mala citlivejšie ešte ďalšie dva, no potom to prešlo a teraz super. Čo si brala pred tým ?

zuzana33333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radka752
2. feb 2014

@michaelakvietok predtým som brala Artiziu .. a všetko bolo v poriadku akurát sa mi posledný polrok začali postupne vracať všetky problémy, ktoré som mala pred užívaním HAK a preto mi ju doktor zmenil ... ale som premýšľala, že by som HAK vysadila úplne a začala sa snažilkovať :D Doktorovi zavolám zajtra a uvidím čo povie :D

danicakollarikova
2. feb 2014

Ja som začala brať Mistru pred mesiacom prvú tabletku som si dala v prvý deň menštrácie, tá mi ptm trvala asi dva týždne. V pondelok by som mala začať užívať nový blister, menštruácia mi však ešte neprišla. Neviem či mám začat normálne pohode lebo som čítala ze niekedy menzes nepríde alebo radšej ísť k doktorovi. Stalo sa Vám to niekedy. Ď 🙂

michaelakvietok
2. feb 2014

@danicakollarikova no v Mistre je vraj nejaký hormón, ktorý ma vplyv na menštruáciu. Skracuje a zoslabuje menzes a liečia sa ním aj poruchy cyklu. Inak mne vravel doktor že menštruácia nie je potrebná. Naše babky ktoré rodili 10 detí menštruovali zopár rokov, inak v kuse tehotnosť. Tiež som čítala priamu spojitosť s množstvom menštruácií a rizikom rakoviny maternice a vaječníkov. Čím viac cyklov žena prekoná tým vyššie riziko rakoviny.
Tak zaujímavé je to každopádne .

springlover20
3. feb 2014

Ja uživam Mistru pol roka. Nepribrala som ak sa toho obavate. Predtym som mala Chloe, lebo som mala aknoznu pleť. Doktorka vravela že ten preparat sa už nevyraba a že Mistra by mi mala na pleť učinkovať rovnako. Možem potvrdiť, pleť sa mi tak nemastí a vyražka sa objaví sem tam. A čo som si všimla tak sa mi aj skratila dlžka menzes. Teraz tak 2-3 dni.

patreska12
5. feb 2014

@marduliena ahoj 🙂 ... ja sa chcem opýtať na tie prsia, tiež beriem mistru už pomaly 2 týždeň ale je to moja úplne prvá antika. Prsia ma bolia keď si ich chytím, keď ležím na bruchu, alebo si dám dole podprsenku. Mám ich asi kus väčšie. No neviem čo mám robiť či to prejde alebo to bude ešte dlho pretrvávať.

radka752
5. feb 2014

@patreska12 Mistra je moja druhá HAK a tiež ju beriem druhý týždeň a takisto ma bolia prsia, bolí ma v podbrušku, aj kríže. Zo všetkého o zjem som nafúknutá a mám podráždený žlčník. Volala som doktorovi a vravel, že telu trvá tak 2 - 3 týždne kým si na to zvykne .... tak uvidíme 🙂

marduliena
7. feb 2014

@patreska12 Aj mna boleli velmo, presne ako opisuješ neboj to ta prejde. Potom ma už len začali bolieť týžden pred menzesom.

radka752
16. feb 2014

Ahojte. Dnes mám 1DC po prvom balení Mistry. Je mi veľmi zle už tretí deň. Neskutočne ma bolí hlava, je mi na vracanie, veľmi ma bolí brucho aj chrbát a nemám pocit, že by moja menštruácia bola slabšia ako inokedy. Dokonca som niekoľkokrát mala pocit, akoby som mala odpadnúť. Cítim sa veľmi zle. :(

springlover20
18. feb 2014

Mam Mistru. Nepribrala som nič, ani deko. Stravu som nemenila. Vyrazne sa mi zlepšila pleť. Nie je mastna a žiadne akne.
Takže u mna ano, odporúčam tuto HAK

murka2222
25. feb 2014

Mamičky nemáte náhodou niektorá na predaj dva blistre antikoncepcie Mistra?

diamontko
26. feb 2014

@murka2222 ja mam jeden blister, dnes sme sa rozdhodli, ze to vysadim, takze mam cele jedno balenie na mesiac, keby si chcela

olinka242424
27. feb 2014

ahojte žienky 🙂 ak máte niektorá záujem o túto antikoncepciu tak mi napíšte lebo mi zostali tabletky na 1 mesiac

judy81
15. mar 2014

Ahojte je to mozne aby som od HAK krvacala uz 11 den?zacala som brat mistru .....inak mi nic nie je ani akne ani bolesti len uplne slabo krvacam,je to moja prva HAk....

anicka108
15. mar 2014

Ahojte dievcata ak by mal niekto na predaj HAK Mistra rada ju od vas kupim. Kontaktujte ma prosim cez IP alebo moj e-mail anicka108@azet.sk , dakujem

radkakvietocek
16. mar 2014

Ahojte baby, ja užívam Mistru od júna a som veľmi spokojná, mala som akné a nepravidelný cyklus, môj gynekológ mi navrhol dve možnosti Belaru a Mistru, ale povedal, že pre mňa bude vhodnejšia Mistra, kedže okrem akné som mala problémy aj s cyklom. Tak som to skúsila a vôbec neľutujem, zo začiatku som si aj ja musela na ňu zvykať, ale trvalo to asi dva týždne, boleli ma prsia a hlava, nič strašné a neobvyklé. Predtým som brala Softinele, stále som bola podráždená, krvácala som a frajera som ani nechcela vidieť 🙂, po Mistre mi ustúpilo akné do mesiaca, chuť na sex sa neuveriteľne zvýšila a mám pocit, že mi trocha podrástli i prsia, aj frajer mi to hovorí 🙂) Ak vám môže moja maličkosť poradiť, užívajte Mistru bez prestávky, je to lepšie, nemám vôbec menzes, žiadne starosti s vložkami, tampónmi, je to o veľa pohodlnejšie!!! Ja za Mistru iba VEľKÉ ÁNO

radkakvietocek
16. mar 2014

Ahoj judy81, ohľadom toho krvácania, môj lekár mi povedal, že je úplne normálne, že žena zo začiatku trocha krváca, špiní pri novej antikoncepcii a že môže trvať aj dva-tri mesiace, kým si telo na antikoncepciu zvykne, takže žiaden strach, veď aj samotní lekári tvrdia, že keď nastavia pacientku na novu antikoncepciu, rátajú pri tom s trojmesačnou skúšobnou dobou 🙂 čo sa týka zareagovania ženského tela na antikoncepciu, tak nezúfaj🙂, mne to povedal môj lekár a aj lekár mojej kamošky mi to potvrdil.

sveta33
16. mar 2014

celý čas som mávala problémy s pleťou, HAK som dlho nechcela, stále som bola na lokálnych atb a kadejakých vodičkách. Nakoniec ma doktorka prehovorila , že vyskúšame MISTRU... Teraz to užívam 6 mesiac a poviem Vám, že cca po 3 mesiacoch som videla efekt. 🙂 Pleť sa mi naozaj upravila a tiež mám pocit, že aj vlasy sa mi prestali tak mastiť. Prvý týždeň som sa cítila tak čudne - ale to asi preto, že som sa viac sledovala- že čo sa bude robiť. a od vtedy- v poho 🙂 nepribrala som vôbec a cítim sa dobre. Mám kratší menzes , tak 2-3dni, čo mi však vyhovuje, lebo veľa športujem. takže odporúčam 🙂

anicka108
20. mar 2014

@sveta33 ahoj ja som citala ze pomaha aj na chlpky, vraj su jemnejsie, vsimla si si nieco take u seba kedze ich uzivas dlhsie? dakujem 🙂 🙂 🙂

alicia14
20. mar 2014

Baby ak budete mat niektora zaujem tak mam Mistru na 2 mesiace. Na cene sa vieme dohodnut 🙂

juliannarn
21. mar 2014

boleli niektoru z vas z mistry nohy?mna hrozne a som strasne umevena viet mi poradit/

gabinaga
24. mar 2014

Ahojte, ja už beriem Mistru - no pomaly rok a som veľmi spokojná 🙂 Už som vyskúšala kadečo a nič mi nesadlo. Vyhovuje mi, teraz mám menzes 1-2 dni.( predtým som mala menzes skoro týžden, ale straaašne silnééé.. ☹ teraz pravidelne chodím do fitka, takže mi to vyhovuje , že mám taký slabý 🙂 ináč frajer hovoril, že sa mi zlepšila pleť 🙂
Juliannarm čo sa týka tých nôh... mňa po každodennej práci tiež bolia nohy, ale bolo to aj vtedy ked som nebrala nič...prídem z práce domov totálne KO... my večer s frajerom vyložíme nohy pred telkou 🙂 teraz sa toľko píše zlého o antikoncepcii- možno sa viacej sledujeme, možno by to bolo aj keby sme nič nebrali...
Dôležité je mať lekára, ktorému dôveruješ!! taktiež články typu-"jedna baba povedala"- ja som si tiež prešla viacero stránok.. stanovisko ŠUKL - štátny ústav na kontrolu liečiv ) hovorí, že "prínos antikoncepcie prevyšuje nad jej rizikom" !!! najhoršie na celom tom všetkom je fajčenie ! s tým treba skočiť !! fajčenie zvyšuje riziko všetkého!!