• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia NuvaRing. Berie ju niektorá?

2. decembra 2016 
ja som ho necitila manzelovi vadil asi preto ze vedel ze tam nieco je no po 4 mesiacoch som to vysadila lebo neak nesadol :frowning2:
17. nov o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulu_2323 používam ho už roky tak ak ťa niečo zaujíma pýtaj sa :blush: Ja nemám žiadne vedľajšie účinky a pri sexe ho ani ja ani priatel necítime, ale to závisí samozrejme od "polohy":stuck_out_tongue_winking_eye: Ak by ti vadil kľudne ešte pred alebo počas sexu ho môžete
vytiahnuť, len ho teba dať späť do 3 hodín. Keď porovnám s tabletkami, aké som mala migrény, nálady a váhu... je úplne super,ale samozrejme každému sadne niečo iné:blush:
17. nov o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@biba20

Žienky plllls poraďte.presla som na krúžok.utorok som zaviedla no cítim každým dňom dolu horšie a silnejšie pálenie.aj červené citlivé na dotyk.gynekologicka že to sa musí prispôsobiť.ze mám vydržať...mali ste to až takéto daktora prvý x??lebo ja mám také doluhaklive ani kúpať sa nemôžem vo weknesse atď...napíšte Listy mi zrušili a tab nemôžem..a tiež mám už pár dní takeee bolesti hlavy
2. dec o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacena85 ahoj ja som tiez mala palenie, myslela som ze infekcia zacala tak som dala dvakrat tabletku a teraz druhy tyzden taham s kruzkom a som ok.mas aj vytok?
2. dec o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alka221 áno mám..už som to vybrala ..nedalo sa to vydržať a už som to dolu aj dnu mala akoby spuchnute tak asi alergia na latex
2. dec o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok