• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

21. júna 2017 
@vieruska3 ahoj,aj ja som dostala trombozu a všetci že je to z HAK...ja tomu pripisujem iba určité percento aj ja mám už dvoje deti dospelé....chcela by som viac radiť a komunikovať s ľuďmi ktoré dopadli tak ako ja
16. okt 2016 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetabednarzova Ahoj tak ja som ju brala teraz V septembri mesiac A po mesiaci má začali bolieť A trpnúť lýtka nepretržite aj V noci keď som sa prebudila tak som isla hned ku gyn. A tá má poslala ku cievnemu ten mi hneď povedal že či som nečítala než. Účinky že je to prvý než. Účinok A teraz stále behám po doktoroch 2-3x do týždňa mám tie sťahovacie silonky A fraxiparine injekcie si picham
17. okt 2016 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetabednarzova
@vieruska3 baby a to ste dostali tie svoje problémy z pharmatexu ? :confused:
17. okt 2016 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alyze nie Z Hak
17. okt 2016 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, ja som používala kapsule, boli fajn, ale priateľovi sa nepozdávali. :slight_smile: Ale podľa mňa je to dosť dobrá antikoncepcia, nikdy sa nič nestalo. Ostal mi celý balík, 10 ks, kapsule, ak by mal niekto záujem, predám. :slight_smile:
5. mar o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Holky :slight_smile:
Po rôznych diskusiách a informáciách som si kúpila Pharmatex čípky (tablety) a chcem sa spýtať, či súlož môže prebehnpť aj po dlhšej dobe aplikácie. V príbalovom letáku je písané - použiť 5minút pred stykom - no nie vždy sa to dá vypočítať, povedzme si pravdu. Bude mať Pharmatex rovnaký účinok ak budem mať súlož povedzme pol hodinu po zavedení tablety? Ďakujem!!! :slight_smile:
8. máj o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@looo hej. Bude ucinkovat. Precitaj dalej. V pribalovom letaku sa pise myslim 5 alebo 6 hodin od zavedenia. Uz si nepamatam. Ale je to tam napisane. Tych 5 min.sa mysli tak, ze nezacat skor, ako sa cipok rozpusti a to je cca tych 5 min. Ak sa dobre cipok nerozpusti, nefunguje to spolahlivo. Ja tak mam dcerku :relaxed:.
8. máj o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte baby, používam pharmatex asi pol roka,vždy všetko ok.....,no Teraz po poslednej mrche sme išli na plno, samozrejme že s pharmatexom všetko podľa návodu v letáku ,no cítila som že ako sa čipka rozpúšťa tak mi to vytieklo von ako sme zmenili polohu,teraz mrcha mešká tri dni...... Myslíte si že by som mohla otehotnieť aj pri použití čipky?? nemáte s tým niektorá skúsenosti?? ďakujem
20. jún o 14:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika123654 ano. Mohla si otehotniet. Ja som tak otehotnela s dcerou. Dokonca mi parkrat vypadla von, co som netusila a po sme ju nasli. Nastastie v neplodne dni. My sme ju 5 rokov pouzivali a nic a raz sa zrejme poriadne nerozpustila a mam dcerku. Teraz ju pouzivam znova, ale len v kombinacii a prerusovanym stykom.
21. jún o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my používame rok a pol ale len s prerušovaným, neverila by som jej asi...
21. jún o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok