Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

vesi
24. jan 2008

Zaujímalo by ma či má niekto skúsenosti s touto antikoncepciou. Vzhľadom na to, že nemôžem brať HAK, mi bola mojim Dr. odporučená táto forma antikoncepcie, vraj je veľmi spoľahlivá, tak ma zaujímajú hlavne skúsenosti a samozrejme aj názory.vopred dakujem 🙂
tu je link na túto antikoncepciu, kto by si chcel prečítať
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...

bambulka0123
5. dec 2019

Chcem sa opýtať na pharmatex gél. Môžte mi poradiť?? Používam pfarmatex gél som pred menštruáciou a partner to domna pustil (doteraz sme to riešili prerušovane) je možnosť ze otehotnem?? Tam je písané že 2hod počkať na vyplachnutie od spodku ja som sla hneď 😢😢😢

11zuzanka11
16. mar 2020

Ahojte, mne sa osvedčila skúsenosť s čipkami dokonca majú stimulujúci účinok, dakto píše ze kus smrdia ale mne je to ôk, jemná vôňa levandule.. Používame ich keďže mame už dve deti a mne sa nechce brat hormonálnu antik. A keď si chce manžel tzv uľaviť... Inak dáva si pozor

vladka777
16. mar 2020

Ahojte, Pharmatex capiky uzivam uz 3 roky....ideme vzdy" naplno" a zatial plna spokojnost. Po "akcii" sa umyvam okamzite intimnym mydlom /ja mam osveceny saforelle/ je tam 8% PH . Urcite by som sa uz nikdy nevratila k HAK. Mavala som casto migreny a obrovske pnutie v prsnikoch. 4 minutky cakania este nikoho nezabilo.... vrele doporucujem kazdej zene.A mna teda velmi mrzelo ,ze som sa o tejto moznosti nedozvedela od GYN.....aj ked som sa pocas dojcenia na taketo nieco pytala....

michaelka_
26. mar 2020

Používam, ale z opatrnosti sa v čase ovulácie pohlavnému styku radšej vyhnem i keď pár krát sme boli spolu aj počas dní, ktoré mohli byť plodné a k počatiu nedošlo.

janka_23
20. jún 2020

Ahojte, s priateľom sme začali používať Pharmatex a po druhom raze mam už pár dní problémy. Stipanie, pálenie, rezanie ako keď mávam mykozu. Myslíte že to môže byť z toho?

michaelka_
21. jún 2020

@janka_23 krém je jemnejší ako čapiky, neštípe.

marietta0
21. jún 2020

@janka_23 Nemyslim si. Mierne stipanie mozes mat hned po aplikacii ked je sliznica posvy narusena.

permanentka
21. jan 2022

Doteraz som pharmatex obhajovala že aká pecka ale sklamal 🤣 sklamal už pri pocati druhej dcérky ale to som obhajovala tak že asi sme nepockali úplných 5 minút, že naša chyba...ale už sme si dávali naozaj pozor na dodržanie všetkých pravidiel keďže nám stačili 2 deti....... a bum tehotná...a bum rovno dvojičky 🤣🤣🤣
Takže za mňa pharmatex už nikdy viac 😡

lenka155
13. aug 2022

@zuzanamv zdravim, chcem sa opytat pisete ze zlyhal pharmatex...urobil sa do vas a tak zlyhal alebo stale sa urobil mimo aj tak doslo k oplodneniu?

lenka155
13. aug 2022

@11zuzanka11 pri pouzivani gelu sa do vas urobi ale radsej stale mimo?

lenka155
13. aug 2022

@vladka777 ahoj,chcem sa opytat na pharmatex je spolahlivost v zmysle ze sa do mna urobi a neotehotniem alebo nerobit to dnu vobec pri pouzivani gelu?

11zuzanka11
13. aug 2022

@lenka155 ahoj lenka ja používam a odporúčam je spoľahlivá aj počas plodných dni už roky mám zaužívané

lenka155
13. aug 2022

@11zuzanka11 sex treba mat prerušovany alebo lludne moze ist naplno?

kika2737
12. nov 2022

Dobrý deň, včera sme mali s partnerom sex a kondom žiaľ bohu zlyhal a pukol no a priatel začal ,,striekať,, ked bol už len špičkou vo mne a cely zvyšok skončil na posteli. Hned som si vstrekla Pharmatex krem a chem sa opýtať ci to bude účinkovať aj tak keďže krem účinkuje hned alebo si mam radšej kúpiť,,tabletku po,,?

milagros74
4. feb 2024

@dzidzuska prosím ťa,a vytekalo to,bolo to cítiť tie čapíky?myslím pri orálnom sexe?