• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

8. mája 2017 
Ja som si ho kupila po porode ale este som ho ani raz nepouzila...bojim sa ze nie je 100%
29. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, ziadna antiko nie je 100%, ale pharmatex je spolahlivy, pokial fakt dodrzis to, co je v navode, teda hlavne to pravidlo o nepouziti mydla
29. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, chci se zeptat, je nějaká doba, do které se musí otevřený pharmatex vypotřebovat? Třeba 2 měsíce, půl roku nebo to je jedno? A ta tyčinka, kterou se to aplikuje, je z jakého materiálu? Díky.
30. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no datum spotreby..hm.. riadim sa expiraciou, ktora je na zvare tuby a tycinka-aplikator je z plastu.. akurat ho zvyknem vymyt cistou vodou a vysusit medzi jednotlivymi pouzitiami
30. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na tu tyčinku jsem právě myslela, že kdyby byla z plastu, tak by se dala i vyvařit :slight_smile: . Takže po otevření to může být do té doby, než neprojde lhůta, jo? Není to, jak u některých kapek nebo léků, že se musí třeba do měsíce spotřebovat a když ne, tak vyhodit.
30. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta znacka otvoreneho kelimku ako na kozmetike, ci liekoch nie je... takze riadim sa expirackou, ale asi by som neskusala vyvarit ten aplikator.... :grinning: mohlo by sa stat, ze bude nepouzitelny :o))) a okrem toho, je to vlastne "odmerka" na spravne mnozstvo pripravku....
30. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pro ty co stále váhají: s Pharmatexem mám výbornou zkušenost, antikoncepci jsem vysadila po 11 letech používání, aby se tělo před otěhotněním pročistilo, pak jsme rok byli na Pharm. a hned napoprvé bez to plánovaně vyšlo, takže v únoru bude mimi :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Grettko, děkuji :slight_smile: . Myslíš, že by to vyvaření nepřežil? No, já jsem to ještě neviděla, proto se tak blbě ptám :sweat_smile:

Erian, gratuluji k miminku :dizzy_face: . Já právě váhám, jestli pharmatex nebo tělísko. Teď mám pilulky a vadí mi, že jde hormon do mléka a hlavně často zapomínám :pensive: . U tělíska se bojím, že nebudu moct používat kalíšek na MS.
30. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blka, noo, mozem to skust vyvarit ked vypotrebujem aktualne balenie :grinning: vyzera to ako cca 15 cm dlha trubicka s piestom (injekcia bez ihly) priemer ma asi 1 cm z takeho polopriesvitneho plastu. tu na uplne hornom obrazku vlavo je to vidno http://www.pharmatex.sk/
30. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kdybys to zkusila, tak dej vědět, jak to dopadlo :wink: . Odkaz si pročtu :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len neviem kedy to bude, este v tej tube je dost.. :o)))
30. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nevadí :wink: . Teď jsem se dočetla, že se na mytí může používat saforelle. A neumývání se mýdlem před stykem platí i pro partnera, že? Na těch stránkách píší pouze o umývání po styku (ani nepíší, jak dlouho).
30. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde tusim bolo, ze dve hodiny? sa mi mari....
30. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem to taky kdesi četla, tak mě překvapilo, že na svých stránkách to nepíší přesně :confused:

Grettko, a jsi s ním spokojená? Já ho asi zkusím. Taky tam psali, že ten krém potom vytéká. Je to pravda?
30. sep 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja s tym spokojna som, aj moj prietel... a ano vyteka to potom von, tej tekutiny je tam potom neurekom (posevny hlien, pharmatex a ejakulat) :slight_smile: ale stacia papierove utierky..
30. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vyteče to jen tak jednorázově? Nebo pak třeba ještě 2 hodiny...
30. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nechci si tu dělat nějakou inzertní rubriku, ale mám tu nějaký pharmatex čípky. Asi dvě balení, které jsou do příštího roku v záruce a fakt to nespotřebujeme. Tak to prodám - za nějakou rozumnou cenu. Jestli chcete, tak písněte.
Jinak je to sice fajn, ale my jsme na to líný, takže si "postaru" jen dáváme pozor. Zatím to funguje. No a až nebude, tak holt bude mít Anička sourozence, chichi :slight_smile:
30. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blka, nie naraz, ale postupne... pokial zostanem lezat, tak to vytecie az rano :grinning: ale vacsinou sa posadim a ide to von, trosku potlacim.. :grinning: na to mame papierove servitky pri posteli.. dufam, ze som nikoho neznechutila trochu naturalnym popisom :grinning: Inak menej "bordelu" robia prave capiky...len ja ich nemam rada, pretoze ma "drhli" a neklzalo to... trosku ma aj palilo, co pri kreme nebol problem... ale niekomu vyhovuju mozno prave capiky
30. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Grettko, děkuji. Mně naturální popis nepohoršuje :grinning: :wink: . Já chci právě spíš ten krém, protože se u těch čípků bojím toho pálení (mývám s tím problém i u některých lubrikačních gelů) a taky to, že se musí čekat, než začnou působit.
1. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isto si myslite ze ten pharmatex je fakt spolahlivy hmm???? fakt nemoze zena pio tom otehotniet????
11. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anusa, ano je..lenze navod treba dodrziavat.. takze ziadne mydlo, len cista voda..precitaj si skusenosti v tejto teme :wink:
11. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pls ako to je ak sa do mna priatel urobi - treba potom pred dalsim stykom znovu zaviest davku kremu alebo dalsu tabletku? Neznizuje to potom ucinnost? Je pharmatex vhodny aj na taketo "viacnasobne vystreky" pocas jedneho vecera? :grinning:
dik
15. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, nechci se nějak vtírat, jen se připomínám s tím, že mi doma nějaké balení Pharmatexu visí, páč my to nakoupili, ale jaksi nepoužíváme. Balení je neotevřené a v záruce, tak si klidně písněte. Jinak dřív jsme ho používaly a je to v poho. Myslím, že když se dodrží vše, co je v návodu, tak je to spolehlivé :slight_smile:
15. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grieusha, ano treba dalsiu davku, inak skus si najst pharmetex stranku, tam by to ma byt v casto kladenych otazkach. :wink:
15. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mozem sa opytat ? :slight_smile: zacali sme s priatelom pouzivat pharmatex krem ale akosi nevieme kolko toho kremiku tam naplnit,lebo rysku neni vidno...poradte tak na centimetre kolko pouzivate :grinning:
28. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když si dát aplikátor proti světlu,tak ji uvidíš.nebo to napln až tam,kam ti jde v pohodě vytáhnout to stlačovadlo,brzdí ho právě ta ryska
28. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zienky,skusenost mam...o par dni osmy tyzden tehotenstva.a ziadne ze sme niekde urobili chybu....fakt tomuto neverte ak este nechcete mat miminko
31. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabenka to vazne si tehotna?nesranduj ja ju beriem tiez :wink:
31. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabenka: tak oni nepíší, že je to 100% i u hormonální antikoncepce lze otěhotnět :wink: Co jste používali krém nebo tablety? Dlouho jste Pharmatex používali?
31. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze nie je 100% nic okrem absencie...a pouzivali sme ho asi 5 mesiacov.ale uz nikdy nikdy viac!!! dzio2 nesrandujem,som v 8tyzdni prave.pouzivali sme krem,lebo tie kapsulky su este menej spolahlive.a vobec mi mi to nevadilo,keby som nebola vysokoskolacka,predtym nezamestnana a teraz vyzi z toho biedneho prispevku! a ja si dietatko nezabijem:( clovek chcel byt zodpovedny...
31. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok