Antikoncepcia Softinelle

trish31
20. aug 2012

Ahoj,nenasla som tu ziadnu aktualnu temu hladom Softinelle,beriete ju niektora?Ake s nou mate skusenosti?Vdaka

mialex
22. jún 2013

Ahoj.
Ja beriem Softinelle 3. mesiac. Prvý mesiac ma boleli prsia, mala som špinenie a to som ich začala brať na 5. deň. Asi 6 krát sa mi stalo, že sa mi na pol hodinu tak zhoršilo videnie, že som nevedela nič robiť. Jeden deň, keď sa mi zhoršilo videnie, stŕpla mi polovica tváre, dostala som do polovice tela taký kŕč, že som ledva vedela dýchať. Myslela som, že mám infarkt. Ale na druhej strane som schudla prvý mesiac 3 kilá, naliali si ma prsia a čo je pre mňa úplný zázrak, prestali sa mi mastiť vlasy a to som si ich musela predtým umývať každý deň. Kvôli tomu som ich ešte vyskúšala aj 2. a 3. mesiac. Ale teraz na 3. mesiac som si všimla, že začínam mať krčové žily a praskajú mi vlásočnice, takže už si ich viac nedám predpísať.

yourlife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina1978214
24. júl 2013

ahoj, nemá niekto túto antikoncepciu na predaj?

anjelik999
13. aug 2013

ahoj. mam na predaj 1x21 softinelle za 7e.

leniy
16. aug 2013

Mám k dispozici 1 platíčko antikoncepce Softine, expirace 11/2015. V případě zájmu prosím do IP.
@katarina1978214

tinusska29
16. aug 2013

@anjelik999 kupim aj hned

adka12
18. aug 2013

Kúpim softinelle, ponuky prosím do IP. Ďakujem

gishei
19. aug 2013

Najlepšie je nebrať žiadnu antikoncepciu,neviete čo to s vami robí, mne antikoncepcia spôsobila krvnú zrazeninu v cieve v hlave a musela som absolvovať veľmi náročnú operáciu v Martine, pričom sa mohlo stať to najhoršie a som rada, že som to prežila, doteraz mám následky, baby mali by ste si rozmyslieť, či vám stojí zato ničiť si HA zdravie...

kacena78
23. sep 2013

kupim antikoncepciu softinelle prosím ponuky do IP ,dakujem

katarina1978214
4. okt 2013

ihned kupim antikoncepciu Softinelle. Ponuky prosim do IP. Dakujem

daduska881
4. okt 2013

kupim antikoncepciu Softinelle,prosím ponuky do IP.Ďakujem

tinusska29
10. okt 2013

taktiez kupim, napiste mi IP dakujem

kacena85
17. dec 2013

@kacena78
@tinusska29
@daduska881
@adka12 mam na predaj jednu tablicku tejto antik.cena 7e, ktora prva zareaguje bere 🙂 poprosim hned adresu do IP, cena s obyc postou 7,80

lydca
25. jan 2014

mam na predaj neotvorene 3-mesacne balenie Softinelle za 21e+postovne

nika66011
26. jan 2014

@trish31 aj jaa beriem softine a som s nou spokojna...1x som ju brala nieco vyse pol roka a potom sme chcela babo tak som ju vysadila..nebol ziadny problem s otehotnenim co sa mi pacilo...a tera ju berem opäť už 2.mesiac a nemam žiadny proble..dokonca by som povedala ze po 2.pôrode som strašne krvacala a ako berem antikoncepciu sa mi to upravilo...a samozrejme vyhodou je pravidelna menštruacia 😉 🙂 Takže softine vrelo odporúčaam 😉 🙂

luciasaf
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulavet
7. feb 2014

@gishei a nechala sis predtým robit testy na srazenlivost krvi??

gishei
7. feb 2014

Nie nerobili mi testy,bola to chyba lekárky. 😒

gishei
7. feb 2014

@petulavet Nie nerobili mi testy, bola to chyba lekárky. 😒

petulavet
7. feb 2014

Chapem :( To je dost casto...no ja jsem byla vzdy proti antikoncepci, ted ji paradoxne musim zacit uzivat, protoze mam kopec zdravotnich problemu kvuli hormonalni nerovnovaze (jeden z duvodu je nizky progesteron) ....ja jsem si nechala udelat aj pecenove testy, aj testy na srazenlivost krve, dneska zacinam s antikoncepci, tak snad bude vsechno ok....

biankahackelova
10. feb 2014

Ahojte, ja som Softinelle brala približne 3 roky bola to moja prvá antikoncepcia a bola som s nou veľmi spokojná, neribrala som ani neschudla, nemala som žiadne zdravotné problémy, pleť sa mi zlepšila a aj po vysadení zostala rovnaká. Neotehotnela som aj ked som na nu občas zabudla.

pepape
11. feb 2014

@lydca
Ahojky, mas este tabletky na predaj?

lydca
16. feb 2014

@pepape ano ano, este ich mam

deniska175
20. feb 2014

ahojte 🙂 ak by mala niektora zaujem ,tak mi ostal 1 blister. 7€ + postovne

pepape
1. mar 2014

@lydca zobrala by som ich od teba, ale mohla by si mi na mail poslat prosim ta fotky s datumom spotreby? Dik. Moj mail je petra.hitkova@gmail.com

zuzikovasandra
1. mar 2014

@deniska175 ahoj...... Mas este tie tabletky... A odkial si prosim ta teda az ich mas....

zuzikovasandra
1. mar 2014

Neostala niekomu antikoncepia softinelle...?

deniska175
1. mar 2014

@zuzikovasandra Ahoj ano este ich mam

zuzikovasandra
2. mar 2014

A od kial si?

deniska175
2. mar 2014

@zuzikovasandra som z Komarna cez tyzden som v Bratislave..ak ti to nevyhovuje mozem ti to aj poslat ;)