Antikoncepcia Zenadea

heveri35
8. feb 2013

cawte,chcela by som sa spytat na vase skusenosti s antikoncepciou Zenadea,ci ste pribrali,a podobne.Pripadne poradili nejaku lepsiu.Dakujem za vsetky odpovede

kittynkask
7. mar 2014

Mám na predaj 3 blistre antikoncepcie Zenadea s expiráciou 05/2014 (Expirácia sa vzťahuje na posledný deň v mesiaci). Ja ju do toho dátumu už nestihnem spotrebovať. Cena: 6 €/blister. Ak by mal niekto záujem, píšte na cattuska@centrum.sk

intrak
14. mar 2014

Čaute. Vadí, keď si niekedy trochu vypijem? 🙂

aadamova
27. mar 2015

No ja ju beriem druhy mesiac a prvy v pohode,, druhy uz mesiac ma zdurene prsia normalne ze uz mam pocit ze minmpraskne koza na nich a bolia ma tak neviem ci si telo este len zvyka a zlepsi sa to alebo co? Teraz budem mat menstruaciu a ak ma budu boliet nadalej budem volat gynekologicke

simona_01
31. mar 2015

Ahojte 🙂 ja beriem Zenadeu už asi 2 roky a som maximálne spokojná. Vôbec som nepribrala a menštruáciu mávam asi tak 4 dni a vždy presnú ako hodinky 🙂 ...mne ju lekárka kázala začať brať na tretí deň od začatia menštruácie alebo tak nejak ..

lulu1996
18. okt 2015

Ahojte chcem sa opýtať či tieto tabletky aj vám spôsobujú iba ťažkosti. Hneď po týždni brania týchto tabletiek sa mi maximálne vyhádzala pleť nepeknými a veľkými vyrážkami a mala som od nich aj bolesti hlavy a brucha. Je to normálne ? Ďakujem

cil
28. jan 2017

Ahojte, ak niektorá beriete HAK Zenadea a mali by ste záujem, mám 2-mesačné balenie plné, z tretieho chýbajú 4 tabletky. Musela som vysadiť. Na cene by sme sa dohodli. Expirácia 12/2017. Ak náhodou, píšte do IP.