Escapelle - meškanie menštruácie

nata225
21. feb 2017

Ahojte, potrebovala by som poradiť..
Mala som chránený pohl.styk s priateľom 4dni po skončení poslednej menštruácie.. Nespravil sa do mňa, ale na bruško, no dostalo sa to aj na nesprávne miesta, tak nas to vystrašilo. Priateľ ma presvedcil aby som si pre istotu vzala tabletku po - uzila som ju po cca 30h.. Do 5dni som začala krvacat, bolo to silnejsie špinenie, trvalo to 4 dni. Bolo mi zle, bolela ma hlava. Cyklus mavam 32 dňový.. Uz mi menštruácia mešká tretí deň... stresujem, nechcem ešte bábo, riešim teraz maturity, prijimacky, aj rozchod čiže samé stresy, teraz ešte aj toto. Myslite ze je sanca, ze by som mohla byt v tom? Alebo mi to len rozhadzalo cyklus? :/

sibalka21
21. feb 2017

To, ze ti meska menstruacia je uplne normalne... Tehotna by si nemala byt z coho, ani keby si tu tabletku nezobrala... Dala si si pekne svinstvo do tela, takze sa tvoj organizmus zblaznil a moze sa stat, ze este niekolko mesiacov sa ti neupravi MS.... Takze sanca, ze by si bola tehotna je nulova...

nata225
autor
21. feb 2017

Ďakujem za odpoveď, ukludnila ma napriek tomu ze som o tom bola presvedcena aj sama. Len je dobre pocut ubezpecenie.
Viem že som urobila hlúposť ked som si zobrala tu tabletku, keby som znova v tej situáciu, pravdepodobne to zas nespravim.
Už mi ostávať len dúfať ze sa mi ms dostavi čím skôr a ze sa mi znova ustália...

3n3n
9. sep 2018

Dobry den, chcem sa opytat mala som nechraneny pohlavny styk hned rano o 12 hodin som si dala escapelle nasledne na dalsi den sme mali opat nechraneny pohlavny styk. Moze sa stat ze som otehotnela? Mala som mat menstruaciu o 2 tyzdne ale dostala som ju dnes. Viete mi s tym poradit? Dakujem

beky1813
9. sep 2018

@3n3n dufam, ze si neotehotnela

jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3n3n
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deniska652
15. sep 2018

Toto fakt môžu pisat len deti..dospela žena určite nie