Kedy môžem otehotnieť po vysadení antikoncepcie?

deniska652
21. nov 2017

Ahojte ženy, kde mesiacom som vysadila HAK, pretože plánujeme s priateľom bábo 🙂 Kedy podľa vás už môžem po vysadení HAK otehotnieť ? Ďakujem 🙂

laura1989
21. nov 2017

Ahoj to je u každého inak poznám baby ktoré boli už nasledujúci mesiac tehotné a poznám aj take ktoré čakali aj cez dva roky.
Tvoje hormóny sa musia opäť dostať do normálu.
Ja som vysadila hak asi pred 6 rokmi s tým že sme chceli babo 😍 dodnes nič 👍 ale po vysadení som bola totálne v šoku keďže som ju brala tak dlho začali má bolieť prsia v strede cyklu ovukla to všetko mi bolo nepoznáne 😊
Ak nemáš zdravotné problémy a staráš sa o seba budeš veľmi rýchlo tehotná 😊
Prajem všetko dobre

cuculiatko88
21. nov 2017

Ja som ostala tehotna do troch mesiacov od vysadenia a brala som ju 3 roky

deniska652
autor
21. nov 2017

@laura1989 tak ja som ju brala 3 roky a stačilo. Vôbec som sa už necítila dobre. A hlavný dôvod bol aj tak bábo 🙂 Tak uvidíme no ďakujem aj tebe všetko dobre 🙂

kvetinka29
21. nov 2017

Ja som pri prvom synovi otehotnela hned prvy mesiac po vysadeni HAK a teraz ked chceme druhe som ju vysadila v maji a mam velke problemy s cyklom, som na hormonalnych liekoch aby som vobec mala ms a ovulku. Zatisl sa vsak nedari.

krepes
21. nov 2017

@deniska652 ja som hned po vysadení otehotnela.V auguste som vysadila antik.a v septembri som bola uz tehu 🙂

deniska652
autor
21. nov 2017

@kvetinka29 no ja som teraz prekvapivo po vysadení menzes dostala ale tie bolesti :( uvidíme čo bude budúci mesiac

evittam
21. nov 2017

@deniska652 Ja beriem HAK dlhodobo. Nemala som ziadne problemy. Ani popri užívaní ani keď som vysadila. Pred prvym tehu som brala 7rokov-otehotnela som 3.mesiac po vysadeni, pred druhym tehu 5rokov-otehotnela som 2.mesiac po vysadeni a dokonca na prvy a jediny pokus.😉

nikkya
21. nov 2017

Ja som otehotnela hneď. Začiatkom júna som dobrala blister ,a 1. Júla som si našla 2 čiarky 🙂

deniska652
autor
21. nov 2017

Ďakujem za rady baby snáď sa čoskoro podarí 🙂

kvetinka29
21. nov 2017

@deniska652 aj ja som hned prvy mesiac dostala ms, tiez riadne bolestivu a silnu druhy mesiac uz meskala, treti este viac a potom uz ani nedosla

laladua
21. nov 2017

Je pravda, ze toto strasne individualna vec. Niekomu sa zadari hned, niekomu az po roku a dlhsie. Uvidis ty ako vam to pojde, treba sa snazit 😉