Kedy ste otehotneli po vysadení hormonálnej antikoncepcie?

17. máj 2023

Ahojte aký čas po vysadení HAK sa vám podarilo otehotnieť? Ja som v septembru otehotnela a bolo to biochem … a odvtedy sa nám nedarí….

lavender94
17. máj 2023

Moja mama hneď po vysadení (hovorí, že ju ešte ani oprieť nestihol a už bola v tom) a ešte jedna moja kamoška nedávno tiež relatívne skoro možno 3 cykly max. Ja užívam hak 12 rokov od 16, tak mám z toho trošku obavy ako to bude. Riešila si to s doktorom?

autor
17. máj 2023

@lavender94 dnes jej chcem volať

paty277
17. máj 2023

Ja som tuším 4-5 mesiace po vysadení ale mala som rozhádzaný cyklus poriadne keď som vysadila

obleckodogymu
17. máj 2023

Na konci decembra som dala poslednú hak, v januári mi asi týždeň meškala a hneď možno o týždeň,vo februári som otehotnela 😊

autor
17. máj 2023

@paty277 presne aj ja mám úplne rozhádzaný

autor
17. máj 2023

@obleckodogymu hmmm tak to super !

autor
17. máj 2023

@lavender94 twraz som jej volala, povedala že to je úplne normálne ale že mám si kúpiť ovulacny test a snažiť sa vtedy keď je ovulacia ..

lavender94
17. máj 2023

Aha, takže ty vlastne moc neriešiš plodné dni a len si vysadila antikoncepciu? Tak to je vždy na dlhšie, keď nevieš presne kedy máš ovulaciu. Každopádne držím palce, nech sa zadarí.

paty277
17. máj 2023

Ja som začala s ovulačnymi a a alchemilkovym čajom brala som ho od prvého dňa menštruácie až pokiaľ mi nevyšiel pozitívny ovu test ( niekedy aj na 30 deň cyklu ) potom sa mi s tým čajom nejak upravilo otehotnela som keď som mala ovulaciu na 22 deň cyklu …ale určite robiť ovulačne testy aspoň aby si vedela tiež som brala femibion 1 plus kys listovú

autor
17. máj 2023

@lavender94 hej doteraz som vôbec neriesila plodne dni, ale už začnem keďže mi hneď povedali 😃😃😃

autor
17. máj 2023

@paty277 super dakujem a začnem aj oni mi povedali že treba robiť testy

paty277
17. máj 2023

Držím palce nech ti čím skôr svietia // na teste ❤️

autor
17. máj 2023

@paty277 dakujem !

gr3tch3n
17. máj 2023

Je to veľmi individuálne. Ja som brala 6 rokov bez prestávky a otehotnela som hneď po vysadení. Určite začni riešiť s Dr
Držím palce.

rsimoneees
25. máj 2023

4,5 roka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre