Kto má skúsenosti s núdzovou antikoncepciou Escapelle?

klaudicka852
5. jan 2013

Čo ak po troch hodinách odkedy použijem tabletku nevraciam? Ako zistím že mi nepomohla?

amadora
5. jan 2013

a prečo by si mala zvracať? tabletka je účinnejšia čím skôr po styku ju užiješ, maximálne do 3 dní. tri hodiny po styku by mala zabrať si myslím. tak či tak sa odporúča navštíviť gynekológa po užití

redhairy
5. jan 2013

Podľa toho čo sa píše v letáku ak zvraciaš tak to nie je dobre keďze ti tabletku nemohlo stráviť do organizmu- čiže to že nezvraciaš by malo byť právežepozitivne.
A to že nepomohla zistíš až keď ti neprídu tvoje dni a budeš tehotná 😉 ale i tak sa odporúča do 3týždnoch navštívit gynekológa- kedže escapelle je poriadna hormonálna explózia .

koniarova
5. jan 2013

Prečítaj si, akú hovadinu si napísala a sformuluj to ešte raz a zrozumiteľne. 😉 😉

natalia_2
5. jan 2013

tato tabletka je riadne svinstvo,raz som to užila a nikdy viac..rozbilo ma to na pekne dlhu dobu..cela som sa triasla,potila a bolo mi na zvracanie tri dni po užiti... 😠

alka221
5. jan 2013

ja som ju uzila raz, ale je to pekne svinstvo..
radsej skus uvazovat o inej ochrane 😉
a tiez suhlasim,ze si napisala pekny blud..kym nezvracias, je dobre,inak by tabletka nezaucinkovala..cim skor od styku tym lepsie 🙂