Mám vysadiť antikoncepciu po rozchode s priateľom?

AntikoncepciaHormonálna antikoncepciaVysadenie antikoncepcie
30. jún 2020

Baby,prosím nejaký objektívny názor lebo sa neviem rozhodnúť či vysadiť HAK alebo nie? Som cerstvo po rozchode s priateľom, ale človek nikdy nevie v tejto oblasti a ja neviem čo urobiť lebo som si celkom zvykla na ten riadený cyklus a minimálne to mi vyhovuje.riesili ste niečo podobné?

lenuliatko84
30. jún 2020

Ak nechces mavat sex a nahodnym chlapom tak vysad a chces mavat nahodny sex tak si nechaj. Jednoducha rovnica

denden77
30. jún 2020

ja by som nevysadila 😎 vysadzala som vzdy v dlhsie trvajucom vztahu po vzajomnej dohode 😊 dokonca v uvode posledneho vztahu som si hned letela dat predpisat 😁

autor
30. jún 2020

@lenuliatko84 ja skôr ešte nejako zbytkovo rozmýšľam,či nezlanarim bývalého na ten sex,ale už začíname druhý mesiac bez kontaktu tak preto váham....iných neriešim vobec

malebiele
30. jún 2020

mala si bez antikoncepcie rozhadzany cyklus alebo nejake ine problemy, kvoli ktorym si zacala brat HAK? ak nie, vysadila by som, sak ak by si chcela aj ten nahodny sex, tak existuju kondomy, pripadne ak im dost neveris, aspon ta to mozno odradi od sexu len tak s hocikym 😀 a ked pride dalsia vaznejsia znamost, tak si das predpisat zas...

sunny8
30. jún 2020

Ak chces otehotnieť niekedy v živote tak to prestaň brat. Veľa žien po dlhodobom užívaní ma problémy s otehotnením.

autor
30. jún 2020

@malebiele HAK mám iba kvôli bezpečnému sexu, bez nej by som sa neodvážila mať sex vôbec,už som stará trúba a tehotenstvo je absolútne vylúčené...ale...tiež som len zena s potrebami a pre túto chvíľu vylučujem cudzieho chlapa ani novú známosť nehľadám,len už sme mali raz podobný rozchod s partnerom a po cca 1,5 mesiaci sme zase zacalu spolu spávať a obávam sa,že teraz sa ťa situácia zase opakuje,tak neviem....veľmi váham...ale pripúšťam,že keď ma prepadne chuť,asi sa mu ozvem...ale zase nedávno som mala narodeniny a ani mi nenapísal,tak neviem....😀

zdencaaaa
30. jún 2020

nevysad, istota je gulomet 🙂

malebiele
30. jún 2020

tak s vysadzanim este pockaj nejaky mesiac dva a uvidis potom, resp. podla toho kolko mas doma zvysnych blistrov 🙂
ja osobne ked som bola sama, tak som v tom nevidela zmysel brat HAK, aspon som nemusela mysliet kazdy den ze treba vziat tabletku 🙂 no ja som potom zacala znova uzivat kvoli pleti, lebo sa mi zacali robit take velke bolave vyrazky, co som ani pred zaciatkom uzivania HAK nikdy nemala... alebo to mozno bolo z cerveneho vina?? kazdopadne ho ani teraz pre istotu radsej nepijem, aby som nevyzerala ako nejaka pubertiacka, takze pijem len biele 😅 no ale aj dobre ze som zacala potom brat, lebo nasledne som spoznala uz terajsieho manzela, tak bolo aspon o starost menej 😀

autor
30. jún 2020

@malebiele mesiac už uplynul čo ju beriem zbytočne a vlastne nie sme celý mesiac v nijakom kontakte s ex, tak neviem no...zvazujem,že si nechám posledný mesiac a skončím,ak sa nič prevratné nestane...

radiah
30. jún 2020

@malebiele hmmm normalne si mi dala chrobaka do hlavy 😄😄😄 ak z cerveneho vina bolestive vyrazky, tak to pretooo mam na tvari jemny vysyp... Neda sa toho zbavit a to je asi kvoli bielemu vinu 😄😄😄😄 do prcic

malebiele
30. jún 2020

@radiah ako mozno je to blbost ale aspon mne sa tak javilo a odkedy pijem len biele a nie cervene, nemam ten problem 😅😅

ildiko36
5. júl 2020

Podla mna počkaj este 1mes. a keď sa neozve môzes kludne vysadit a ked sa nahodou ešte stretnete kúp si Pharmatex čipok

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre