• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžu ma bolieť lýtka od antikoncepcie?

9. augusta 2008 
ahojte,
2.mesiac beriem antikoncepciu,
a asi týždeň dozadu ma zacali pobolievat lytka..

len neviem ci to mam spajat s antikoncepciou, alebo s tym,ze vela chodim..

na babetko.sk som sa docitala,
ze z velkej bolesti lytok moze hrozit tromboza,alebo plucna embolia..

chcem sa poradit,
ci mam nechat tomu volny priebeh,
alebo ci mam vyhladat lekara..

nechcem stresovat, len sa chcem poradit..

mala ste niektora takyto problem pocas uzivania HAK???

dakujem :slight_smile:
8. aug 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ako si sa docitala,pravdepodobne tvoja antikoncepcia zle vplyva na tvoju zrazanlivost.ja by som prestala uzivat a navstivila by som gynekologicku.
ak sa jedna o krce,je-aj v polohe lezmo-je to znizkej hladiny magnezia . :wink:
8. aug 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja by som sla k doktorovi. mojmu muzovi vcera opuchla noha a dnes mu zistili trombozu :frowning2: . urcite to netreba podcenovat. a urcite sa nedaj u lekara odbit. ak mas krce, tak skus vysadit antibaby a daj si magnezium. drzim palce :slight_smile:
8. aug 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibul, ale pred mesiacom mi brali krv a vsetko bolo OK, lekar mi povedal,ze som zdrava ako dub..

cuchre, chuda tvoj manzel.. to ide tak rychlo? pre pana jana :frowning2: z dna na den :frowning2:
8. aug 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred mesiacom to je dlha doba pre lieky co sposobuju trombozy a embolie.urcite nevahaj,uz to je dost,ze ide vikend,v kazdom pripade by som isla aj na pohotovost.
alebo urcite aspon vysad tie lieky - do pondelka
8. aug 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibul, dnes mam zobrat poslednu,
ale celu noc mi nadrapovalo nohy, mam pocit tazkych noh a a ako keby som mala udrete lytka :frowning2:
ak ma to bude boliet cely den, behnem vecer na pohotovost..
ale chcela by som vydrzat do pondelka, mame skveleho cievneho :unamused:
9. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mariynka- aj ti nohy napuchli ??Skus si zonut ohy v kolenach a uvolnit a skus si jemne potiast lytkom .ak to boi tak to moze byt priznak trombozy. Ale treba s ym ist.
9. aug 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolesť v lýtkach veľmi pravdepodobne súvisí s hak,poznám 21 r. slečnu po nählej cievnej mozgovej príhode (hak-cievy-problem),takže by som na tvojom mieste neriskovala
9. aug 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie mi niekto poradit? ... mozem prestat brat zacate balenie HAK, ked som z neho uzila iba 3 tabletky a bolia ma lytka a mam aj rozsirene zilky ... vdaka za odpoved :wink:
9. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestan brat HAk a chod k lekarovi co najskor. :wink:
9. aug 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k lekarovi hned nemozem, lebo som v UK, prave preto mam este väcsi strach ako keby som bola doma ... a na SVK ideme az 15.9. :frowning2:
9. aug 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
ja som dnes bola na pohotovosti..

ta bolest v lytkach sa uz nedala vydrzat :frowning2:
Dr. nic nenasiel, len nejaky mierny zapal zil na nohach :frowning2:
ale kaze mi vysadit HAK, aspon dovtedy,kym bolesti neprejdu..

dal mi lieky a mast na zily..

ja neviem co robit,
teraz mam 7dnovu prestavku, ale potom by som ete velmi chcela zacat brat 3.-posledne balenie HAK..
ideme na dovolenku, tak sme sa tesili, ze nebudem mat pocas nej menstruaciu..
a ze si dovolenku naplno uzijeme..

neviem co mam robit,
ci vysadit HAK alebo tu posldenu davku douzivat..

neviem neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. aug 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a Dr. sa mi cudoval, preco to"svinstvo" vobec beriem..

a predpisal mi tabletky Detralex :unamused:
9. aug 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok