Núdzová antikoncepcia Escapelle. Aké máte skúsenosti?

janeette
2. dec 2007

ahojte kočky,máte niekto skúsenosť s touto tabletkou?

dia49
11. aug 2016

Ahoj zienky stalo sa mi to ze po pouzity tabletky sa mi nedari otehotniet a bojim sa ze uz nikdy nebudem mat...prosim pomozte mk dakujem

cesnacka
26. aug 2016

Ahojte, s partnerom sme sa milovali. Ale neurobil sa do mna.neskor som zbadala, ze v trenkaxh pred sexom mal kvapocky lasky.po 8 hodinach som uzila Eacalpelle.mala som posledny plodny dwn pravdwpodobne.dnes je piaty den a menstruacia je nikde.kedy si mam vyskusat twhotensky test

danusskaaa
26. aug 2016

@cesnacka
@dia49 dievčence, ja som pred vyše 5timi rokmi tiež siahla po tejto tabletke dokonca dvoch ( preistotu) a teraz pri mne sedí už 4,5 ročná dcéra. Čiže, tabletka tiež nie je účinná v každom prípade!!! A keďže teraz čakám ďalšie bábo, nevyplýva na neplodnosť. Áno poruší cyklus a naruší aj hormonálne zmeny na určitý čas, ale aby bol človek neplodný z toho, veľmi malá pravdepodobnosť. V dnešnej dobe ovplyvňuje plodnosť tak veľa iných vecí, že táto je zanedbateľná.

lucka527
26. aug 2016

@danusskaaa ani mne nezabrala a som rada 😉

nika_431996
18. sep 2016

Ahojte 🙂 mam na vas par otazok. Tabletku som zobrala do 37 hodin co je dost. Pytam sa je tam sanca ze mi to zaberie?
Ked som ju vzala dlho mi stala v hrdle ale popila som vela vody tak sa nemusim nicoho bat? zaberie? dakujem za odpovede 🙂

ewcurik
2. okt 2016

@jane131 Ahoj viem je to uz dávno co si písala o svojej situácii ale ja som v rovnakej tak sa chcem spýtať či nemáš od vtedy nejaké problémy?

may1234
27. okt 2016

Ja sa len chcem podeliť o svoju skúsenosť, tiež som raz siahla po tabletke po, zobrala som ju tak do 12 hodín a nemala som absolútne žiadne vedľajšie účinky, nič nezvyčajné, teda okrem toho že som aj tak ostala tehotná 😀 Bolo to ešte o to zaujímavejšie že to bol môj úplne prvý sex 😀 Ale doteraz banujem že som si ju vôbec brala keďže je to nehorázne svinstvo celá tabletka. Teraz sa už len vytešujeme už s manželom z pol ročného krásneho synčeka 🙂

lucka527
27. okt 2016

@may1234 aj ja mam polrocnu a tiez si to vycitam ze soom siahla po tej blbosti ...

019paula
3. dec 2016

....cez plodne dni sme s muzom tiez mali nehodu. Do cca 12 hod som uzila prvykrat v živote tabletku escapelle. No a na 11 den po uziti tabletky som dostala menzes. Takže u mna zabrala 😉. Ale s určitosťou viem, ze som ju užila nielen prvý, ale zaroveň aj poslednýkrat v živote.

denrixa
3. jan 2017

Ahojte, prosím vás, chcela by som sa spýtať, mala som nehodu, no tak som do 12 hod užila tabletku po a na to asi jeden a pol hodiny opäť prezervatív zlyhal.... Má tableta stále účinok? Ja si myslím, že druhú užívať nemusím, nakoľko je to veľmi veľa chémie a myslím, že ten účinok tam je stále. Vopred vám všetkým ďakujem za rady a názory.

019paula
11. jan 2017

@denrixa ...urcite netreba uzivat druhu 😉

denrixa
11. jan 2017

@019paula ďakujem, ani som si ju nedala a dúfam že to v najbližšej dobe dostanem 🙂

ema189
18. jan 2017

Ahojte chcela by som sa spýtať , mala som nechránený styk , asi 12 dni po začiatku menštruácie , za den 2 krat , ale neurobil sa domna priateľ ani raz . A zobrala som si po 12 hodinách cca , tabletku escapelle tak by som sa chcela len opýtať a uistiť ze naozaj nemôžem byť tehotna on ma uistil že sa nič nestalo ale viete , radšej by som to počula od žien , Ďakujem Vám 😊

marienkaff
10. apr 2017

@lucka527 a kedy si ju zobrala ?

lucka527
10. apr 2017

@marienkaff nieco medzi 12-24

silwiaa
17. apr 2017

Ahojte potrebujem radu mala som nechraneny pohlavný styk po obavách som užila escapelle tabletku po 13 hodinách môžem byť tehotná ? Aj ked sa priateľ neurobil do mňa ? Pozerala som si či mám plodné dni bola stredná šanca otehotnieť. Prosím o radu ďakujem

019paula
18. apr 2017

Ahoj. Podľa môjho názoru nie....keď sa neurobil do teba ako môžeš byť tehotná?! A ešte si užila aj tabletku po....takže pochybujem, že by si mohla ostať tehotná. Pekný deň

dezire1000
27. apr 2017

Ahojte 10.4. sa nam stala nehoda den pred ovulkou a hned na druhy den som vzala escapelle cize skor ako ubehlo 24 hodin ale mne uz 5 dni meska☹ mam citlive prsniky ale len trocha a to mavam bud pocas ovulky alebo pocas MS.Myslite ze zabrala?Asi nie co?....😔 ☹

lucka527
28. apr 2017

@dezire1000 no pravdepodobne nezabrala urob si test

spetka358
17. máj 2017

Ahojte prosím včera večer sme mali s priateľom sex a pošmykol sa dala som si tabletku na druhý deň na obed a večer sa nám zas zadarilo myslíte že si mám dať ešte jednu ? Poraďte prosím, ďakujem 🙂

moni244
17. máj 2017

@spetka358 radsej nesexujte a nie su to lentilky, brat ich dva dni po sebe, to si koledujes o riadne zdravotne problemy

spetka358
17. máj 2017

@moni244 to Vám teda ďakujem za radu ... ste mi poradili teraz vďaka

019paula
18. máj 2017

Ahoj soetka 358. Urcite nie dve. Bud ti zaberie prva a bude to ok alebo potom ti nepomoze uz ani druha. Ty si zrejme ani neuvedomujes co uz len ta prva narobi s tvojim telom, resp. hormonmi. Drzim palce, aby bolo vsetko dopadlo podla tvojich predstav. A byt tebou, tak najbližších par mesiacov sa tejto tabletke vyhybam.

kacena0000
28. máj 2017

Ahojte žienky, mali ste už skúsenost s escapelle ak bol styk pred užitim viac krát behom dvoch dni a po užiti tabletky ešte raz tiež nechránený ? Do 5 dní slabé krvácanie no menštruácia teraz mešká 5 deň, a už týždeň mam biely výtok no nesvrby nezapacha, ráno a na večer ma boli v podbrušku ale chvíľkové stavy a nieje to bolesť ako na MS no keď ležím vystreta taka sťahovacia bolesť niekedy až pichanie ... Od užiti a tabletky prešli 3 týždne...

kacena0000
28. máj 2017

Ahojte žienky, mali ste už skúsenost s escapelle ak bol styk pred užitim viac krát behom dvoch dni a po užiti tabletky ešte raz tiež nechránený ? Do 5 dní slabé krvácanie no menštruácia teraz mešká 5 deň, a už týždeň mam biely výtok no nesvrby nezapacha, ráno a na večer ma boli v podbrušku ale chvíľkové stavy a nieje to bolesť ako na MS no keď ležím vystreta taka sťahovacia bolesť niekedy až pichanie ... Od užiti a tabletky prešli 3 týždne...

dezire1000
28. máj 2017

@lucka527 veru nezabrala.Som uz 9tt.Doktor povedal ze to je slaba tabletka a u malokoho zaberie a pri plodnych dnoch neucinkuje vobec.Postinor je vraj silnejsi no zial vtedy ma to nenapadlo

lucka527
29. máj 2017

@kacena0000 urob si test

yollanda
29. máj 2017

@kacena0000 mne sa tak prejavovalo tehotenstvo. Preco sa netestnes?

kacena0000
29. máj 2017

@yollanda chcem si urobiť ale chcem počkať ešte dva dni do konca mesiaca keby náhodou ms prišla no stále viac si myslím ze tabletka nezabrala a tehotná som, stále tie isté pocity prsia citlivé zatiaľ nemám ale bolesti v podbrušku neprestavaju ani nesilneju sem tam a prejde to výtok stále

yollanda
30. máj 2017

@kacena0000 tie bolesti mozu znamenat, ze sa roztahuje maternica. a chces babo?