Posunutá Mirena a tehotenstvo?

sunny_g
13. dec 2019

Ahojte maminky a dámy,
Lekár mi pri poslednej návšteve v maternici našiel posunuté teliesko smerom nadol, že nie je na svojom mieste. Povedal, že to nevadí, no neskôr som v pribalovom letáku čítala, že jeho posunutie spôsobuje zníženú funkciu.
Teplotu "dolu" mám 39, cítim dolu v maternici akési pichanie a tlak. Iné problémy nemám.
Otázka je, či má niektorá z vás skúsenosť a otehotnením keď sa teliesko posunulo?

Ďakujem krásne

buzasovadominika
13. dec 2019

@sunny_g teleso keď sa ti posunie môže to hroziť tehotenstvo .. skôr by som som išla ku gynekológovi bud nech my to tam nejak potlači 🙂 alebo nové treba zaviesť

anna1971
13. dec 2019

@sunny_g mne mirena nesadla a raz sa mi posunula dole a doktorka spisala reklamáciu a následne zaviedla Nove teliesko , avšak ani to mi telo neprijalo . Dostala som bolesti v podbrušku , navštívila doktorku a cez sono zistila, že ho Mám znova posunuté ale dnu . Tak som sa rozhodla nakoniec vybrať teliesko . Ale tak isto mi povedala že je znížená ochrana tým , že Nieje na mieste a môže / mohlo sa stať že dôjde k oplodneniu

sunny_g
autor
14. dec 2019

Ďakujem krásne. Urobím test a hneď aj k lekárovi skočím ;)

sunny_g
autor
14. dec 2019

Dnes ma od rána silno trápia kŕče v maternici. Také ako sťahy maternice. Uuuf. Snáď to prejde. V pondelok skúsim lekára. Snáď ma vezme.

sunny_g
autor
29. dec 2019

Tak Mirena išla von. Telo sa snažilo ju vypudiť