Aká je pravdepodobnosť otehotnieť pri prerušovanom styku počas plodných dní?

16. okt 2023

Ahojte žienky, aká je pravdepodobnosť otehotnieť pri prerušovanom styku v plodné dni? Podarilo sa to niektorej z vás? Chlap sa pred ďalším stykom umyl, no aj tak mám pochybnosti.

nikha2809
16. okt 2023

Väčšia ako si myslíš 😂😂 ono, my sme tak fungovali roky a zrazu si kvapky lásky našli cestu 😂

januska12323
16. okt 2023

Minimálne polovica detí na MK tak bola splodena 🤭

danyelia
16. okt 2023

Ahoj, no čo Ti poviem, je to dooosť veľká pravdepobnosť 😁...🙋‍♀️...👧👱👶😄

viestta
16. okt 2023

Na co ti je statistika, ked ty mozes spadnut presne do tej mnoziny, kde to nefungovalo?

dadka128
16. okt 2023

50/50 🤣 dufam že ti stačí taká odpoveď

lindous
16. okt 2023

Jedno také babo som bola včera s kamoškou kočíkovať, 5 rokov tak fungovali a nič a zrazu je z toho drobec 😅 takže pravdepodobnosť nie je asi moc vysoká, ale vždy môžeš byť to percento, ktorému sa zadarí ty 😂 my tiež tak fungujeme, ale s tým, že keby niečo sme pripravení, keby sme boli v situácii, že dieťa v žiadnom prípade, určite by sme sa chránili

koniarova
16. okt 2023

50/50. 😁

simona92101
16. okt 2023

Velmi vysoka 😉

4stanka4
16. okt 2023

Z mojich skúseností minimálna, ale tak nám aj dlhšie trvalo kým som cielene zostala tehotna. Fungujeme tak niekoľko rokov

nevenka
16. okt 2023

U nas za takmer 20 rokov nic...
Otehotnela som vzdy len z riadneho nechraneneho sexu.
Ale riziko tam je dost velke.

zobaka
16. okt 2023

20 rokov a ok

riziko, ze nevytiahne vcas a budes tehotna a take, ze "umyl" sa a dalsi sex, z toho neotehotnies, ved spermie mimo tela umieraju rychlo

basulaak
17. okt 2023

8 rokov prerusovany styk s nulovou ochranou. 0 deti. Da sa to. Toboz ked sa umyl by som sa nebala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre