Tabletka po pri antikoncepcii

20. okt 2022

Ahojte, užívam antikoncepciu ale zabudla som užiť 5 tabletku v 3 týždni a tak som sa riadila pribalovym letákom a prešla som okamžite na 7 dňovu pauzu. Píšu že ak to urobím takto alebo budem pokračovať ďalej tak som chránená aj naďalej pred otehotnením. Včera som mala styk chránený kondómom čiže ok ale asi hodinu po tom ako priateľ ejakuoval tak do mňa vošiel asi na 2 sekundy (zasunul a okamžite vytiahol). Teraz ale neviem či som chránená aj tou HAK alebo si mám kúpiť tabletku po. Krvácanie z vysadenia očakávam zajtra.

autor
8. nov 2022

@liloastitch u psychiatra som vedená vyše 15 rokov. Psychológ mi zatiaľ nevedel pomôcť v žiadnej oblasti a to som ich vystriedala toľko že to ani nespočítam.. každopádne ako som písala vyššie. Posledný styk bol pred 2 týždnami a ďalší už nebude kým sa nedám dokopy.

liloastitch
8. nov 2022

Zrazu si vedená, predtým si mi písala, že sa ideš k nejakému objednať. ..15 rokov. To si tam od decka?

autor
8. nov 2022

@liloastitch mám 22 a u psychiatra som od 6 rokov. To že som písala že pôjdem tak áno pôjdem, ale ku psychológovi. Nie je to jednoduché, ani pre mňa ani pre Okolie. Buhuzial to už nedávam.

liloastitch
8. nov 2022

O dva týždne je tu od teba rovnaká téma. Stále točíš to isté dookola pôjdem,nebudem mať sex a bla bla ... Stále si nikam nešla a máš sex. Škoda ti niečo radiť. Testuj sa do aleluja, zakladaj zbytočné témy, tráp sa keď si nechceš dať pomôcť. Viac ma oslovovať nemusíš .

amiaja
8. nov 2022

Brala si antikoncepciu, dala si si tabletku po, sex si "mala" 2 sekundy, test uplne negativny 🤦‍♀️ z coho chces byt tehotna? Jedine ze by ta osvietilo. Fakt sa uz na to vykasli, nie si tehotna

autor
8. nov 2022

@amiaja netuším, ale na testoch mi vychádzajú biele čiarky. Mala som aj druhý styk po týždni od toho čo sa bojím ale ten bol chránený kondómom po celý čas čiže tam dúfam že nič nebude. Naozaj mať sex už nebudem mať lebo priateľ je mimo a príde až v januári.

autor
8. nov 2022

@amiaja čiže toto je negatívny test?