Väčšie prsia z antikoncepcie

derka7
23. sep 2015

Ahojte
Beriem HAK 4.mesiac a nemam ziadne problemy, len mam dost casto pocit napnutych a obcas bolestivych prs na dotyk a tiez sa mi o nieco aj zväcsili tak by som chcela vediet ci mate tiez taketo skusenosti a ci to nie je zle alebo ci to je naopak normalne lebo ma to trosku znepokojuje ...dakujem za odpovede

sissy27
23. sep 2015

@derka7 je to normálne... ak ti je to veľmi nepríjemné, tak treba s gynekológom zmeniť atk na nejakú nízkohormonálnu

niika90
24. sep 2015

a aku beries?

derka7
autor
24. sep 2015

@niika90 Angiletta 🙂

derka7
autor
24. sep 2015

@niika90 mas s nou nejake skusenosti ci nie? 🙂

niika90
24. sep 2015

s touto nie, ja beriem sunyu, dnes to bola posl. tabl., pretoze ich chcem vymenit, lebo mi na bod mrazu znizili libido 🙄
ani prsia mi nenarastli 😔 😢

mayra666
24. sep 2015

@derka7 presne tu antiku som brala...mala som trochu napnutejsie prsia...a ked som ju vysadila tak prsia odisli niekde daleko :D

derka7
autor
24. sep 2015

@niika90 jasne prec s nou ked robi taketo veci s libidom, potom je uplne zbytocna...dufam ze sa to rychlo napravi ;)

derka7
autor
24. sep 2015

@mayra666 dakujem ze si napisala uz som kludnejsia 😀 ale teraz som citala niekde na nete presne ze po vysadeni sa prsia v postate zmensia na svoju povodnu velkost teda v tom pripade ak sa cez uzivanie o nieco zväcsili 😀

mayra666
24. sep 2015

@derka7 to ano..som toho jasnym a hmatatelnym prikladom...dokazuju to moje podprsenky ktore mi teraz trochu odstavaju :D a ten taky neprijemny pocit ta prejde ;)

derka7
autor
4. okt 2015

Baby este sa vas chcem spytat, neprisiel vam niekedy menzes skor tak o tri styri dni ako mal aj napriek pravidelnemu uzivaniu hak? Lebo mne sa to teraz stalo, mam este tri tabletky v blistri a zacala som dnes krvacat aj mam pocity ako pri menzese a uz asi tyzden mi skvrka v bruchu presne ako pred menzesom...vcera som mala styk tak ja neviem, mohlo to sposobit "pustenie" menzesu tak aby som ho mala skor? 😀 nechcem hned bezat doktorovi tak sa zatial obraciam na vas ci nemate nejake skusenosti 🙂