Vynechaná tableta v 3. týždni

lenka2790000
27. jún 2021

Ahojte žienky, tabletky beriem o 21:00 večer lenže som si ich zabudla včera hodiť do kabelky keď som odchádzala z domu čiže som si ju vzala v noci okolo 2 ale bohužiaľ som ju vyvracala. Je to aktívna tabletka v 3.týždni (bez tejto mi ostali 2 posledné aktívne pred placebo). Vzala som si druhu z náhradného ale aj tá išla von. Užívam Leverette a v príbalovom letáku sa píše toto pri zabudnutí v 3. týždni (jedna z možnosti to je. Nechcem vynechať menštruáciu) : Môžete tiež ukončiť užívanie aktívnych žltých tabliet zo súčasného blistra a prejsť priamo na biele placebo tablety (zaznamenajte si deň, keď ste zabudli užiť tabletu). Ak chcete začať s novým blistrom v deň, v ktorý vždy začínate, užívajte placebo tablety menej ako 7 dní. Praktikovala to už niektorá z vás? Nech viem na čom som… pohlavný styk som mala v stredu ale bola prerušovaná, čiže tohto sa veľmi nebojím, skôr chcem vedieť či Vám to nejako neuškodilo alebo vlastne nejako nerozhádzalo. Predsa mi 2 aktívne ešte ostali…

dmk_1
27. jún 2021

@lenka2790000 najblizsi tyzden by si mala pouzivat kondom. Moze rozhadazat, nemusi. Skor ma zaujalo, ze si tabletu vyvracala - sobota, party, alkohol? Vies, ze to znizuje ucinok tych tabliet, ze?

ibrunova
27. jún 2021

Normálne dober a pokračuj tak, ako minulé mesiace

lenka2790000
autor
29. jún 2021

@dmk_1 Sobota, studené nealko a bageta z pumpy :D

anonym00000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz