Vysadenie antikoncepcie zo zdravotných dôvodov

oliinka
12. jún 2015

Ahojte.....Antikoncepciu som zacala uxivat pred mesiacom a pol bol to minisiston vsetko bolo ok az na bolesti v podbrusku,hnačky......potom som presla na leverete a začalo to....asi po 10 dni užívania nastali bolesti nohy,trpnutie,krče,vystrelovanie do nohy,navali tepla.....tak som išla k obvodnej a dala mi magnezium a calcium,že by bolo dobre nebrat ju,ale ze to moze byt aj z chrbice,nikdy predtým som nemala taketo problemy,gynekolog mi povedal ze ak opuchne noha hned vysadit,ale teraz radšej dobrat a potom ked to neprejde vysadit,lenže včera bola bolest výrazná tak som už radšej tabletku nezobrala,takze poslednu som vzala v stredu večer,ale bolest nohy stále,take vystrelovanie,takze ja neviem zi stale to z tej hak alebo bude problem niekde inde,aj ked som mala aj bolesti v podbrusku silne,hnačky,navali tepla.....mate skusenost?co mam očakávat teraz?dakujem

zamilion
12. jún 2015

@oliinka bolesti hlavy, dlhodobé krvácania, libido znížené na nulu.

oliinka
autor
12. jún 2015

babule takze skoncila som na pohotovosti radšej,doma mi bolo na odpadnutie,tak teplo mi bolo akosi a tlak 160/100 tak som radsej isla,zobrali krv na zrazanlivost,pecenove,krvný obraz,a volaco ci by to nebola moyg.prihoda neviete ake su to testy?no a dali mi infuzku zatial krv bola v poriadku az na zvýsene zapalove co si otom myslite?no a radsej mi dali fraxiparin na domov do pondelka......noha pobolieva a citim take palenie obcas v hrdle

ruthike
13. jún 2015

@oliinka to ma velmi mrzi, dufam, ze sa to skoro zlepsi.To hrdlo - moze na teba liest daka angina.Ja som tiez po vysadeni, schytala dakeho slaka - ale neviem, ci to suviselo.Ten fraxiparin je dobry na tvoj stav, ak by sa ti ale tlak neznizil do par dni, tak zajdi znovu 160 je velmi vysoky.Moja kamoska brala progesteron na upravenie cyklu a jej z toho lietal tlak nahor, casom sa to ale zvykne upravit

oliinka
autor
14. jún 2015

@ruthike ahoj no talk stale okolo 140/100 Fagan si magnesium a calcium a novalgin od bolesti ktomu som zacala krvacat po vysadeni hak a prosim ta ked mam fraxiparin neurosis nic?ja som taketh talk nemala z coho to moze byt?aj tiee hnacky

ruthike
14. jún 2015

Krvacanie po vysadeni hak je bezne, hormony sa ti zjasili aj tie hnacky mozu byt z toho. Tlak sa ti znizil, len si to sleduj keby isiel hore, chod spat na pohotovost. Ja nie som doktor, ale z mojich osobnych skusenosti aj par dalsich, je to velmi pravdepodobna neznasanlivost na hak. Ja som si o tom dost vela nastudovala, lebo doktori to rozdavaju ako lentilky, nespytaju sa ta na ziadnu rodinnu anamnezu, na problemy so zilami, na ine problemy a uz malokedy robia pecenove testy a tak, vies to im zato farmaceuticky priemysel plati, ze to rozdavaju.Niektori doktori ani samy nemaju vedomosti o moznych nasledkov, lebo sa im nic podobne nestalo. Vies hak berie mnoho zien a vela je okey, ale vela ma neziaduce ucinky, resp sa im to prejavi neskor a citanie pribalovych letacikov sa moc nekona, alebo sa zlahcuje. Ti si z toho cela rozhodena a myslim, ze ciiastocne ani neveris, ze to mas z toho, lebo si o tom nepocula, ale stavim sa, ze na mk su prispevky o negativnych skusenostiam s hak. Urcite sa sleduj, a obrat sa na doktorov, snaz sa zostat pokojna, stres to len zhorsi. Ak je to z hak tak sa to casom upravi

oliinka
autor
14. jún 2015

@ruthike no ja nemam nastudovane o hak skoro nic brala som ju pred detmi velmi dlho a teraz zrazu mesiac a pol a toto<<<<<a tlak som mavala dobry alebo nizky a teraz toto<vsetko sa somnou obcas toci a ta hnacka....cierne uhlie ziaden efekt,noha pobolieva skor take akpby vystrelovanie,dala som si nanu tu pancuchu,myslis ze je to dobre<ja uz som na nervy.....

ruthike
14. jún 2015

@oliinka tvoje telo je ocividne vykolajene.Ale daj tomu aspon par dni pokial by sa to nezhorsilo samozrejme.Ono to chvilu trva.Ja naprv som mala rozhaseny cyklus tri mesiace a tiez mi bolo obcas zle.
Mozno na teba lezie aj viroza a ten stres to zhorsuje